17:23 12.10.2017

Gucci відмовляється від використання натурального хутра

Gucci відмовляється від використання натурального хутра

 Італійський будинок моди Gucci більше не використовуватиме натуральне хутро, починаючи з весняно-літньої колекції 2018 року, пише The Independent.

"Соціальна відповідальність є однією з основних цінностей Gucci, і ми, як і раніше, прагнутимемо до того, щоб робити все для поліпшення ситуації з навколишнім середовищем і тваринами", - заявив президент і головний виконавчий директор модного будинку Марко Бізаррі, виступаючи в Лондонському коледжі моди.

Gucci більше не використовуватиме жодних видів хутра, зокрема хутро норки, лисиці, кроля, а також каракуль.

За словами М.Бізаррі, таке рішення було ухвалено завдяки креативному директору Gucci Алессандро Мікеле, який розпочав працювати в модному будинку в 2015 році.

Крім того, Gucci вступить до Всесвітнього альянсу проти використання хутра, в якому перебуває низка міжнародних організацій, які виступають за захист прав тварин.

Gucci вже не перший будинок моди, який вирішив припинити використання натурального хутра. У березні минулого року інший італійський модний будинок Armani також оголосив про аналогічний крок, приєднавшись до брендів Stella McCartney, Calvin Klein, Ralph Lauren, Hugo Boss і Vivienne Westwood, що вже відмовилися від використання хутра.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА