07:20 13.10.2017

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи підтримують українці медичну реформу. Соціологічне дослідження"

У п'ятницю, 13 жовтня, о 12.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція "Чи підтримують українці медичну реформу. Соціологічне дослідження". Учасники: Павло Ковтонюк, заступник міністра охорони здоров'я України, Олександр Чашковський, керівник відділу аналітики компанії SOCIS, Леся Литвинова, голова громадської ради Міністерства охорони здоров'я України (вул. Рейтарська, 8/5-А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Телефон для довідок: (097) 232-47-21 (Анна).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Міністерства приховують розмір премій топ-чиновників: результати дослідження"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Лікарні без тепла і забруднене повітря - результат усунення конкурентів "по-вінницьки"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Сучасні діти війни в Україні: ефективний захист або зволікання?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рекорди і антирекорди українського ринку нерухомості: підсумки 2017"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Верховний Суд встав на захист пенсійних прав переселенців"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Роздрібний ринок ліків: підсумки 2017 року і прогноз на 2018 рік"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Профспілки енергокомпаній вимагають вирішення системної кризи в питанні оплати праці"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Звернення активістів громадського руху "Чисте місто"до місцевої влади Києва про звільнення вулиці Грушевського від незаконних споруд"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як вплине введення податку на виведений капітал на бюджет"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Звернення активістів громадського руху "Чисте місто" до місцевої влади Києва щодо звільнення вулиці Грушевського від незаконних споруд"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА