08:42 13.10.2017

У Києві побудують мережу сенсорного освітлення на наземних пішохідних переходах

У Києві побудують мережу сенсорного освітлення на наземних пішохідних переходах

 У Києві на наземних пішохідних переходах побудують мережу сенсорного освітлення, повідомили в Київській міській державній адміністрації.

"У столиці побудують мережу сенсорного освітлення на наземних пішохідних переходах для забезпечення комфортності світлового середовища і поліпшення умов благоустрою Києва. Підписано відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації", - йдеться в повідомленні на сайті мерії в четвер.

Відзначається, що нові мережі зовнішнього освітлення з датчиками руху побудують на нерегульованих пішохідних переходах, завдяки чому значно знизиться кількість аварійних випадків та постраждалих пішоходів.

Мережу сенсорного освітлення встановлять в рамках реалізації проекту "Сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів" Громадського бюджету міста Києва. Це стане ще одним етапом оновлення інфраструктури столиці. На реалізацію проекту передбачено 997,5 тис. грн.

На період будівництва мереж сенсорного освітлення на наземних пішохідних переходах буде змінена схема організації дорожнього руху, про що буде повідомлено додатково.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА