11:38 13.10.2017

На Чернігівщині припинено діяльність конвертцентру з оборотом у понад $2 млн

На Чернігівщині припинено діяльність конвертцентру з оборотом у понад $2 млн

 У Чернігівській області виявлено та припинено діяльність конвертаційного центру, який надавав послуги підприємствам реального сектора економіки в формуванні незаконного податкового кредиту щодо ПДВ з оборотом понад $2 млн, повідомила прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

"Проведено більш ніж 20 санкціонованих обшуків за місцем проживання осіб, причетних до діяльності "конвертаційного центру", в офісних приміщеннях і транспортних засобах. За результатами виявлено та вилучено печатки підприємств з ознаками фіктивності, магнітні носії інформації, комп'ютерну техніку, фінансово-господарські документи, чорнові записи, готівкові кошти в сумі 8,2 млн грн, $1 млн 678 тис, 117 тис євро, 3,4 кг золота", – написала вона на своїй сторінці у "Фейсбук" в четвер увечері.

У повідомленні уточнюється, що завдяки скоординованим прокуратурою Чернігівської області заходам співробітники податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби 12 жовтня 2017 виявили та припинили діяльність конвертаційного центру, який надавав послуги підприємствам реального сектора економіки в формуванні незаконного податкового кредиту з ПДВ на території Чернігівської та Київської областей.

"Для прикриття незаконної діяльності, яка полягала у формуванні податкового кредиту з ПДВ підприємствам реального сектора економіки Чернігівської і Київської областей, учасники центру використали понад 20 транзитно-конвертаційних підприємств, зареєстрованих на підставних осіб", - додала Л.Сарган.

Крім того, на виконання ухвал слідчого судді накладено арешти на 1,7 млн грн, які перебували на банківських рахунках фіктивних підприємств та зупинено видаткові операції.

Обшуки тривають.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА