12:12 13.10.2017

СБУ зняла заборону на в'їзд в Україну двом іспанським журналістам-фрілансерам

СБУ зняла заборону на в'їзд в Україну двом іспанським журналістам-фрілансерам

 Служба безпеки України зняла заборону на в'їзд у країну іспанським журналістам-фрілансерам Антоніу Памплієгу та Мануелю Анхелю Састре, які раніше були видворені за антиукраїнську діяльність.

"Прислухаючись до численних звернень представників журналістського цеху, ми відкрили в'їзд в Україну іспанським журналістам Антоніу Памплієгу та Мануелю Анхелю Састре", – написала спікер СБ України Олена Гітлянська у п'ятницю на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" за підсумками засідання Ради з питань захисту професійної діяльності журналістів і свободи слова в Адміністрації президента України.

При цьому вона наголосила, що "за наявності законних підстав, загрозі національній безпеці Служба і надалі вживатиме таких обмежувальних заходів, зокрема і щодо журналістів".

"Треба усвідомлювати, що проти України вже четвертий рік ведеться інформаційна війна, для цього залучаються величезні фінансові та людські ресурси. Легко спрогнозувати, що антиукраїнська кампанія Росії й надалі ставатиме усе більш агресивною, і ми будемо на це відповідно реагувати", – додала речник СБУ.

Як повідомлялося, 29 серпня стало відомо, що СБУ заборонила іспанським журналістам-фрілансерам Антоніу Памплієгу та Мануелю Анхелю Састре в'їзд в Україну до 2020 року за антиукраїнську діяльність. "Вони писали неправдиві матеріали, зокрема, про те, що українська армія нібито обстрілює мирні українські міста і села", – пояснила речник СБУ Олена Гітлянська.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА