14:52 13.10.2017

НАБУ розслідує справу за фактом декларування недостовірної інформації міністром Омеляном

НАБУ розслідує справу за фактом декларування недостовірної інформації міністром Омеляном

 Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом декларування недостовірної інформації міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном і отримало доступ до інформації про його мобільні переговори в період з 1 грудня 2016 року до 1 січня 2017 року.

Згідно з рішенням Солом'янського районного суду м. Києва, розміщеним у Єдиному державному реєстрі судових рішень, НАБУ з 26 травня 2017 року розслідує кримінальне провадження за фактом декларування недостовірної інформації (ст. 366-1 Кримінального кодексу України) та незаконного збагачення (ч. 3 ст. 368-2 Кримінального кодексу України) міністром інфраструктури В.Омеляном.

Під час досудового розслідування НАБУ з’ясувало, що починаючи з 10 грудня 2016 року міністр інфраструктури України, його дружина та син мешкали в будинку, який за правом приватної власності з 27 вересня 2016 року належить двоюрідній племінниці дружини. Орієнтовна вартість будинку становить 7 млн грн.

Детектив НАБУ зазначив, що, за інформацією Державної фіскальної служби України, доходів, які дали б змогу двоюрідній племінниці дружини міністра купити цей будинок, вона не отримувала.

Також у період з 23 березня 2009 року по 23 березня 2011 року мати двоюрідної племінниці дружини видавала довіреність В.Омеляну на право керування автомобілем марки Lexus RX 350, "що свідчить про їхні довірчі стосунки".

НАБУ просило суд надати тимчасовий доступ до інформації низки номерів абонентів мобільного зв'язку з метою встановлення кількості зв'язків між зазначеними особами, а також встановлення місцезнаходження В.Омеляна за певний період часу, "що дасть змогу порівняти, де мешкав і наразі мешкає останній".

Солом'янський райсуд м. Києва частково задовольнив клопотання НАБУ і надав слідству доступ до інформації про мобільні переговори міністра інфраструктури за період з 1 грудня 2016 до 1 січня 2017 року.

У свою чергу міністр інфраструктури В.Омелян заявив у коментарі інтернет-виданню "Українська правда", що в його декларації немає порушень.

"Я готовий відповісти на всі запитання детективів НАБУ, а також надати всі документи, які підтверджують, що жодних порушень з мого боку не було", - сказав міністр.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Співробітники ФБР знаходяться в НАБУ на ротаційній основі, але не беруть участь у розслідуваннях

Луценко: Двері ГПУ відкриті для узгодження плану повернення НАБУ в правове поле

Суд підтвердив законність обшуків у Мін'юсті

НАЗК призупинило доступ співробітників НАБУ до електронних декларацій посадових осіб держави

НАБУ: Невідкладні обшуки в Мін'юсті законні та допомогли запобігти знищенню документів

Мін'юст України звертається до послів країн G7 і Мін'юсту США у зв'язку з тиском з боку НАБУ

Мін’юст звертається до генпрокурора в зв'язку з обшуком НАБУ у приміщенні міністерства

Нардеп Розенблат подав до суду позов стосовно НАБУ та САП

НАБУ: Законопроект про право Ради "висловлювати недовіру" главам антикорупційних органів - частина великого плану зі знищення НАБУ і САП

Саакашвілі подав до НАБУ заяву на генпрокурора і главу СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА