16:37 13.10.2017

В акціях біля ВР 17 жовтня очікується участь до 15 тисяч людей

В акціях біля ВР 17 жовтня очікується участь до 15 тисяч людей

У масових акціях протесту біля Верховної Ради України у вівторок, 17 жовтня, очікується участь до 15 тисяч людей, з огляду на поширення листівок із радикальними закликами поліція просить дотримуватися мирного формату протесту.

"На 17 жовтня у нас є заявка від "Руху нових сил" на проведення акції біля Верховної Ради. Є й інші заявки, не всі вони ще сформовані. Заявлені 10-15 тисяч людей. Таку кількість людей і очікуємо", - розповів заступник голови Національної поліції України - начальник Головного управління Нацполіції в Києві Андрій Крищенко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

Він наголосив, що поліція посилює заходи безпеки з огляду на те, що акція, як очікується, буде масовою, до того ж поширюються заклики до радикальних дій. "Гасла досить радикальні, заклики радикальні. Поширюються різні листівки. Ми маємо бути уважні, тому посилимо заходи безпеки, встановимо рамки, також здійснюватиметься поверхнева перевірка", - розповів А.Крищенко.

За його словами, також є інформація, що на протест біля парламенту приїдуть люди з інших регіонів країни.

"Ми закликаємо дотримуватися порядку, не піддаватися на провокації, не здійснювати протизаконних дій. У забезпеченні правопорядку будуть задіяні близько 3,5 тис. правоохоронців", - поінформував начальник главку.

Він уточнив, що поки що заявки подані на проведення акції лише 17 жовтня, але, можливо, вона триватиме не один день.

"Наше завдання - надати право людям висловити свою позицію, реалізувати право на мирний протест. Доки він, цей протест, проводитиметься законним способом - буде безпечно", - додав керівник поліції Києва.

За словами А.Крищенка, правоохоронці завжди враховують той факт, що на масових заходах можуть бути провокатори, а також можливі терористичні прояви, тому координуються сили і засоби поліції для недопущення інцидентів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА