17:10 13.10.2017

Близько 13 тис. правоохоронців будуть задіяні під час масових акцій в Україні 14-16 жовтня

Близько 13 тис. правоохоронців будуть задіяні під час масових акцій в Україні 14-16 жовтня

 В усій Україні в період із 14 по 16 жовтня охорону громадської безпеки під час масових заходів забезпечуватимуть близько 13 тис. поліцейських і нацгвардійців, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

Як повідомляє в п'ятницю департамент комунікації Національної поліції України, з нагоди загальнодержавних і релігійних свят в Україні планується проведення низки масових заходів. Загалом щодня по всіх регіонах країни відбуватиметься близько 200-300 заходів за участю великої кількості громадян.

С.Яровий розповів, що особовий склад Нацполіції та Нацгвардії переведено на посилений варіант несення служби для гарантування громадської безпеки та порядку.

Загалом у період із 14 по 16 жовтня до несення служби будуть задіяні близько 13 тис. військовослужбовців Національної гвардії та працівників поліції. "Кількість працівників залежатиме від того, як складатиметься ситуація. У нас досить сил для того, щоб забезпечити безпеку громадян", - додав С.Яровий.

За його словами, в суботу, 14 жовтня, лише в Києві правопорядок забезпечуватимуть близько 5 тис. поліцейських.

Крім того, в Національній поліції та Нацгвардії створено ситуаційні центри, які в цілодобовому режимі відстежуватимуть ситуацію в областях.

14 жовтня - День захисника України, День українського козацтва і православне свято - Покрова Пресвятої Богородиці. 16 жовтня в країні вихідній.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА