19:14 07.11.2017

Низка областей закуповує за кошти місцевих бюджетів вакцини від грипу

Низка областей закуповує за кошти місцевих бюджетів вакцини від грипу

Низка областей здійснює закупівлю вакцин для профілактики грипу за кошти місцевих бюджетів, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Йдеться, зокрема, про центри первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) Дніпра, Полтавської, Волинської, Київської, Кіровоградської, Рівненської, Вінницької, Запорізької та Донецької областей.

"Центри ПМСД планують вакцинувати, перш за все, медичних працівників, оскільки вони знаходяться в постійному контакті з хворими, а також малозабезпечених пацієнтів з груп ризику", - зазначено в повідомленні.

У відомстві наголосили на необхідності профілактичної вакцинації людей з групи ризику - дітей, вагітних, породіль, осіб старше 65 років, осіб з ослабленим імунітетом, хронічними, онкологічними та неврологічними захворюваннями.

"Окрім лікарень і центрів ПМСД, вакцини за кошти місцевих бюджетів придбав ряд психоневрологічних інтернатів, дитячих будинків, інтернатів для людей похилого віку та інвалідів", - зазначено в повідомленні.

Вакцинація проти грипу не входить до національного календаря щеплень, відповідно до чого, вакцини для профілактики даного захворювання не закуповуються за кошти держбюджету.

"Усі інші можуть самостійно придбати вакцину і зробити щеплення в комунальній або приватній клініці", - зазначили в МОЗ.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА