12:35 09.11.2017

Суд зобов'язав конфіскувати 208 тис. грн благодійних внесків на підтримку Аграрної партії

Суд зобов'язав конфіскувати 208 тис. грн благодійних внесків на підтримку Аграрної партії

Апеляційний суд Києва ухвалив рішення конфіскувати до державного бюджету 208 тис. грн благодійного внеску на підтримку "Аграрної партії України".

Згідно з повідомленням на сайті Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК), Аграрна партія в листопаді 2016 року одержала на свої рахунки в ПриватБанку і УкрСиббанку два внески по 104 тис. грн.

Кошти надійшли від ТОВ "Науково-технічний центр "Алвіго", засновником якого є Товариство з обмеженою відповідальністю "Алвіго".

При проведенні департаментом з питань запобігання політичної корупції НАЗК аналізу звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, було встановлений факт того, що на дату здійснення внесків кінцевими бенефіціарами "Алвіго" були іноземні громадяни.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб (ЄДР), кінцевими бенефіціарами зазначеної юридичної особи є громадяни РФ і Естонії.

Аграрна партія отримані внески компанії повернула.

Згідно з інформацією НАЗК з посиланням на статті 212-15 Кодексу України про адміністративні порушення, надання внеску на підтримку політичної партії тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб юридичної особи, які здійснювали внески, від ста до ста тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією суми вкладу на підтримку політичної партії, поданою з порушенням закону.

Закон України "Про політичні партії в Україні" не допускає здійснення внесків на підтримку політичних партій, зокрема юридичними особами, кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) яких є іноземці або особи без громадянства.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Пропагандиста ОРДО посадили на 5 років

ДСНС вимагає закрити 17 медичних і соціальних закладів на Одещині у зв'язку з порушеннями пожежної безпеки

Суд розгляне позов "ТІ Україна" через засекречення рішення про конфіскацію $1,5 млрд оточення Януковича

Суд відмовився закривати провадження у справі за позовом нардепа Розенблата до директора НАБУ і депутата Лещенка

Майже сотні молодиків, які ухиляються від військової служби, винесли вироки суді Дніпропетровщини

Штрафом відбувся екс-директор бердянського санаторію, де влітку отруїлися 46 дітей

Суд заарештував без права застави активіста, затриманого після акції протесту в міському саду Одеси

НАБУ відкрило справу за заявою фізичної особи про можливий хабар в 1 млн грн члену НАЗК від нардепа

Суд оштрафував офіцера за неналежний пропускний контроль на складах у Калинівці, де 26 вересня сталася пожежа та вибухи боєприпасів

У НАБУ пов'язують складання НАЗК адмінпротоколу на Ситника з резонансними розслідуваннями, які здійснюють їхні детективи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА