16:57 09.11.2017

Телеканал "Рада" переміг у конкурсі на отримання ліцензії на загальнонаціональне цифрове мовлення

Телеканал "Рада" переміг у конкурсі на отримання ліцензії на загальнонаціональне цифрове мовлення

Телеканал "Рада" став переможцем у конкурсі на отримання ліцензії на загальнонаціональне цифрове мовлення в телемережі MX-5.

Таке рішення в четвер ухвалила Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. За нього проголосували всі члени ради.

"Я голосуватиму за "Раду". У приватних каналах ми, як правило, висловлюємо свою думку, а канал "Рада", як дзеркало, для мене він, по суті, менш дискусійний. Державний канал має доносити правду, виборці мають знати, що відбувається в парламенті", - сказав перед голосуванням голова Нацради Юрій Артеменко.

Загалом на ліцензію, окрім "Ради", претендували канали "112.Україна", NewsOne, "Плюс-Плюс" та "УНІАН ТБ".

Крім того, як зазначила прес-служба ради з посиланням на слова його члена Сергія Костинського, нині в країні немає державного мовлення, колишні державні компанії реформовано в Національну суспільну телерадіокомпанію України, в якої зовсім інші завдання.

"Є лише "UA|TV", який мовить на закордон, і радіо Міністерства оборони України "Армія ФМ". З огляду на те, що проти країни ведеться гібридна війна, наявність загальнонаціонального телевізійного мовника, який доносить до громадян позицію держави, має бути в пріоритеті", - додав він.

Крім того, члени Національної ради зазначили, що всі учасники цього конкурсу могли стати переможцями, і висловили сподівання, що провайдер цифрової мережі "Зеонбуд" розширить можливості мовлення в кожному із чотирьох мультиплексів. Таким чином можна буде задовольнити бажання багатьох телерадіоорганізацій, які ще не отримали ліцензій на мовлення в цифрі.

Як повідомлялося, Нацрада в серпні поточного року виставила на конкурс ліцензію на право цілодобового мовлення на вільному загальнонаціональному каналі мовлення багатоканальної телемережі MX-5.

Програмна концепція претендента мала передбачати в загальному обсязі мовлення щонайменше 50-відсоткову частку соціально важливих програм для забезпечення інформаційних потреб громадян.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Український борщ з пампушками і котлети – найпопулярніші страви в їдальнях ВР

Проїзд бульваром Верховної Ради у Києві перекрито через порив водоводу

ВР ухвалила закон про залучення інвестицій емітентами

Раді пропонують дозволити поліції зупиняти автомобілі для перевірки водіїв на стан алкогольного або наркотичного сп'яніння

І.Геращенко, Іонова і Фріз просять поліцію відреагувати на примусовий огляд сумок учасниками акції біля Ради

МВС пропонує Раді змінити ПДР: збільшити штрафи та покарання, знизити швидкість пересування

Рада ухвалила нову редакцію закону "Про житлово-комунальні послуги"

Профільний комітет ВР обговорив основні позиції законопроекту щодо відновлення суверенітету над Донбасом

ВР має намір посилити протидію торгівлі людьми та збільшити захист постраждалих від неї

ВР внесла родичів полонених і зниклих безвісти військовослужбовців до переліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА