17:00 14.11.2017

Близько 136 тис. резервістів зараховані до оперативного резерву ЗСУ - Міноборони

Близько 136 тис. резервістів зараховані до оперативного резерву ЗСУ - Міноборони

В оперативний резерв Збройних сил України зараховані близько 136 тис. людей і ще близько 105 тис. резервістів і військовозобов'язаних військового резерву другої черги взяли участь у підготовці організаційного ядра військових частин і підрозділів територіальної оборони.

"Нині до оперативного резерву Збройних сил України зараховано близько 136 тис. резервістів. Із них понад 111 тис. призначено до оперативного резерву першої черги бойових бригад і полків", - сказав виконувач обов'язків державного секретаря Міністерства оборони України Володимир Говор на брифінгу в Києві у вівторок.

Він повідомив, що для підтримання належного рівня підготовки резервістів цього року до навчальних зборів було залучено понад 30 тис. військовослужбовців оперативного резерву.

Крім того, протягом 2017 року військові комісаріати провели близько 6 тис. заходів із підготовки особового складу організаційного ядра військових частин та підрозділів територіальної оборони на добровільній безоплатній основі.

"Загалом у цих заходах взяли участь близько 105 тис. резервістів і військовозобов'язаних військового резерву другої черги", - поінформував В.Говор.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА