08:26 15.11.2017

Україна і Білорусь мають намір залучити кошти ЄС і США на облаштування спільного держкордону

Україна і Білорусь мають намір залучити кошти ЄС і США на облаштування спільного держкордону

Головні прикордонні уповноважені України та Білорусі Петро Цигикал і Анатолій Лаппо під час зустрічі у вівторок в Києві домовилися активізувати роботу із залучення міжнародної допомоги на облаштування спільного державного кордону, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"В кінці зустрічі сторони домовилися активізувати роботу із залучення міжнародної технічної допомоги на облаштування українсько-білоруського кордону в рамках програм допомоги від уряду США, а саме за програмою Експертного контролю та безпеки кордонів, інструментів Європейського Союзу", - йдеться в повідомленні.

Сторони обмінялися інформацією про обстановку на спільному українсько-білоруському кордоні та стан його охорони в поточному році. "Було акцентовано увагу на наявності можливостей сторін у нарощуванні зусиль з припинення протиправної діяльності на українсько-білоруському кордоні ... Сторони високо оцінили результати проведення прикордонної операції на спільній ділянці кордону в 2017 році і визнали за необхідне продовжити практику проведення таких заходів у 2018 році", - йдеться в повідомленні.

Головні прикордонні уповноважені обговорили також виконання положень міжнародних договорів України та Білорусі, двосторонніх домовленостей та відповідних планів взаємодії.

Сторони також узгодили питання організації сезонного пропуску через державний кордон жителів прикордонних районів для збору дикоросів на території Білорусі в 2018 році.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА