18:33 15.11.2017

Майже 800 тис. українців уже отримали безкоштовну правову допомогу

Майже 800 тис. українців уже отримали безкоштовну правову допомогу

Завдяки розвитку системи безоплатної правової допомоги Мін'юсту понад 8 млн українців отримали право на безкоштовного адвоката для захисту своїх інтересів у суді, й такою можливістю вже скористалися майже 800 тис. громадян, заявив міністр юстиції Павло Петренко.

"Ми створили 550 центрів та бюро безоплатної правової допомоги, які діють по всій Україні. 1 600 юристів та 5 000 адвокатів надають безоплатну правову допомогу мільйонам громадян, які раніше не могли отримати захист. Майже 800 тис. українців уже отримали безоплатну правову допомогу в усій Україні", - сказав П.Петренко в інтерв'ю виданню "Голос України", повідомляє прес-служба Мін'юсту в середу.

Серед головних досягнень Міністерства юстиції його керівник назвав упровадження онлайн-сервісів. Наразі в "Онлайн-будинку юстиції" є понад 30 сервісів.

"Ми запустили нові зручні сервіси Мін’юсту. Наприклад, сервіс "Шлюб за добу", який діє у 35 містах та містечках у всій країні. Громадяни залюбки користуються такими новаціями як видача свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку та оформлення державної допомоги при народженні малюка онлайн. Створено прості та комфортні сервіси з реєстрації майна та бізнесу", - розповів П.Петренко.

Глава Мін'юсту відзначив всеукраїнський просвітницький проект "Я маю право!", який уряд реалізує спільно з партнерами за програмою USAID "Нове правосуддя" і Фондом "Відродження".

Мета проекту – дати як знання, так і прикладні навички використання законів для захисту прав. Центри безоплатної правової допомоги є своєрідним інституційним каркасом для реалізації завдань проекту. Вони забезпечують постійну комунікацію із суспільством.

П.Петренко зазначив, що проект діє за трьома основними напрямами: "Перший напрям під назвою "Маски-шоу – стоп" спрямований на захист прав підприємців. Другий напрям – "Чужих дітей не буває" - стосується захисту прав дітей і ухвалення закону щодо посилення відповідальності за жорстку несплату аліментів. Третій – "Захист прав аграріїв" - передбачає роботу оперативних антирейдерських аграрних штабів у всій Україні".

Також глава Мін'юсту України відзначив роботу міністерства в міжнародних судах.

"Наразі подано п’ять великих справ проти Росії до Європейського суду з прав людини. Стосовно двох справ уже представлено юридичну позицію України. Підписано угоду з Нідерландами про міжнародне співробітництво в розслідуванні збиття МН17. Подано позов проти РФ до Міжнародного суду ООН", - розповів П.Петренко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

За несплату аліментів посилили відповідальність

В Україні запрацював публічний реєстр боржників по сплаті аліментів

Мін’юст чекає на початок слухань у Стокгольмі щодо $5,4 млрд позову міноритаріїв "Укрнафти" до України восени

Мобільні волонтери в лютому доставлять гумдопомогу для 45 сіл і селищ "сірої зони"

Мін'юст планував до 19 грудня подати позов до ЄСПЛ проти "Роснефті", але обшук НАБУ ставить це під загрозу

Україна та ЄС домовилися про виділення EUR50 млн на підтримку Донбасу

Міністр юстиції очікує хороших новин із ЄСПЛ у спорах із Росією в 2018 році

Глава Мін'юсту сподівається на появу 1000 приватних виконавців в Україні в 2018 р.

Законопроект про пенітенціарну систему - це лише фундамент, у цілому закон можуть ухвалити не раніше ніж навесні, вважають у Мін'юсті

Рівень виконання судових рішень в Україні за рік зріс утричі - міністр юстиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА