12:30 24.11.2017

ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 25 років

ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 25 років

25 років тому, 24 листопада 1992 року інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" розпочало регулярний випуск новин. Коли ми тільки починали свою роботу, мали десятьох співробітників і технічний парк із шести комп'ютерів, модема, ксерокса та факса. Першим офісом агентства стало одне з приміщень Харківської бібліотеки ім. Короленка площею 70 кв. м, де ми рік працювали, отримуючи інформацію телефоном або від кореспондентів у Києві. Тривалий час єдиними засобами передання інформації споживачам були факс і звичайна пошта.

Тоді ми й розпочали пошук перших клієнтів, з подивом усвідомивши, що в молодій країні не було ринку інформаційних продуктів. Нашими першими передплатниками стали посольства – Італії, США та Швеції, співпраця з якими допомогла агентству зробити перші кроки до здобуття економічної незалежності. Першими продуктами були новини – чотири блоки на день і щотижнева бізнес-панорама.

У 1993 році агентство переїхало до Києва і розмістилося в шести кімнатах поліграфкомбінату «Україна», де працювало наступні 5 років.

Нині, через 25 років, «Інтерфакс-Україна» є одним із лідерів інформаційного ринку. Ми маємо понад 2000 передплатників, серед яких – найбільші світові інформаційні структури, компанії та банки, ЗМІ, органи влади та місцевого самоврядування. Ми випускаємо понад 60 продуктів чотирма мовами.

Цього дня ми дякуємо всім, хто підтримував нас, допомагаючи зберегти найголовніше – нашу незалежність.

Передусім ми вдячні колегам з інформаційного агентства «Інтерфакс» за зусилля, докладені 25 років тому, і за постійну дружню професійну допомогу.

Ми вдячні всім, хто в різний час працював в агентстві, а потім реалізував себе в інших компаніях, держструктурах і громадських організаціях.

Ми дякуємо всім нашим передплатникам за довіру. Ми зробимо все, щоб зберегти базові характеристики нашої роботи – оперативність, об'єктивність і достовірність.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

До відома: про брифінг в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Звернення до українських спільнот в країнах світу про спільні дії в створенні Вищого антикорупційного суду"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Безпрецедентна шахрайська схема ТОВ "Компанія РОНА": Hyundai Corporation і банки зазнали збитків і просять уваги громадськості"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" Асоціації професійних політичних консультантів

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рішення Вищого суду правосуддя (Лондон) у справі ТРК Sky Mall"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Я не даю хабарі!": Як виховати нетерпимість до корупції"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Пілотне впровадження в Києві системи контроля рецептів і медикаментів за програмою "Доступні ліки"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підсумки ринку нерухомості України 2017: формула успіху і міжнародне визнання"

До відома: про прес-брифінг в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Профспілковий майдан" за відставку корупційних керівників Федерації профспілок України - голови Г.Осового і його заступника В.Саєнко"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейдерське захоплення риболовно-спортивної бази "Козинка" і земель Києва за участю посадових осіб Козинської селищної ради"

ОСТАННЄ

ВР продовжила звітний період для річної декларації з податку на прибуток до 60 днів

Суд продовжив арешт підозрюваної в смертельній ДТП у Харкові Зайцевої

Україна та Польща домовилися про взаємне скорочення списків заборонених до в'їзду громадян - Порошенко

Екс-глава поліції безпеки Естонії займеться викоріненням корупції в Україні

Парк "Зимова країна" на ВДНГ у Києві потішить відвідувачів величезною ковзанкою, ярмарком подарунків і концертами

На українсько-польському кордоні буде введено спільний митний контроль - Порошенко

Необхідно відновити дозвіл на ексгумацію та перепоховання останків загиблих в Україні і Польщі

Дуда засуджує руйнування пам'ятників, але закликає, щоб вони не ранили почуття інших людей

Українсько-польська комісія з історичних питань незабаром може вирішити питання зняття мораторію на ексгумацію

Корбан повернувся в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА