12:30 24.11.2017

ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 25 років

ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 25 років

25 років тому, 24 листопада 1992 року інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" розпочало регулярний випуск новин. Коли ми тільки починали свою роботу, мали десятьох співробітників і технічний парк із шести комп'ютерів, модема, ксерокса та факса. Першим офісом агентства стало одне з приміщень Харківської бібліотеки ім. Короленка площею 70 кв. м, де ми рік працювали, отримуючи інформацію телефоном або від кореспондентів у Києві. Тривалий час єдиними засобами передання інформації споживачам були факс і звичайна пошта.

Тоді ми й розпочали пошук перших клієнтів, з подивом усвідомивши, що в молодій країні не було ринку інформаційних продуктів. Нашими першими передплатниками стали посольства – Італії, США та Швеції, співпраця з якими допомогла агентству зробити перші кроки до здобуття економічної незалежності. Першими продуктами були новини – чотири блоки на день і щотижнева бізнес-панорама.

У 1993 році агентство переїхало до Києва і розмістилося в шести кімнатах поліграфкомбінату «Україна», де працювало наступні 5 років.

Нині, через 25 років, «Інтерфакс-Україна» є одним із лідерів інформаційного ринку. Ми маємо понад 2000 передплатників, серед яких – найбільші світові інформаційні структури, компанії та банки, ЗМІ, органи влади та місцевого самоврядування. Ми випускаємо понад 60 продуктів чотирма мовами.

Цього дня ми дякуємо всім, хто підтримував нас, допомагаючи зберегти найголовніше – нашу незалежність.

Передусім ми вдячні колегам з інформаційного агентства «Інтерфакс» за зусилля, докладені 25 років тому, і за постійну дружню професійну допомогу.

Ми вдячні всім, хто в різний час працював в агентстві, а потім реалізував себе в інших компаніях, держструктурах і громадських організаціях.

Ми дякуємо всім нашим передплатникам за довіру. Ми зробимо все, щоб зберегти базові характеристики нашої роботи – оперативність, об'єктивність і достовірність.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Профспілки енергокомпаній вимагають вирішення системної кризи в питанні оплати праці"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Український газ: скільки ми добули в 2017 році і очікування на 2018 рік"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Результати роботи команди Мін'юсту в 2017 році"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "2018 рік - кульмінація і розв'язка"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Аналітичний звіт консалтингової компанії NAI Ukraine. Результати 2017 з усіх видів нерухомості"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Результати роботи державної виконавчої служби в 2017 році, плани на 2018 рік"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна і IRENA: перспективи співпраці з Міжнародним агентством з поновлюваних джерел енергії"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Купуй українське, плати українцям!" по законопроекту №7206

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чим лікувалися українці в 2017 році? Підсумки року на фармацевтичному ринку"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна", присвячену результатам індексу інвестиційної привабливості України у другому півріччі 2017 за оцінками провідних інвесторів країни

ОСТАННЄ

Поліцейські затримали трьох аферистів, які незаконно відбирали майно в пенсіонерів

Директора департаменту Дніпропетровської міськради звинувачують у завданні збитків

Прикордонники на КПВВ "Майорське" виявили в автомобілі 150 кг свинцю

У Жованці через обстріл бойовиків згорів житловий будинок

П'яний чоловік поранив двох людей і намагався сховатися на поліцейському автомобілі в Київській області

Зведення Меморіалу Героям Небесної Сотні має велику політичну вагу і відповідає очікуванням суспільства - Порошенко

Соломатіна повідомила, що Печерський райсуд зобов'язав поліцію розслідувати її незаконне звільнення з НАЗК

4 тис. українців призвуть на строкову службу до Нацгвардії у квітні-травні

"Справа Майдану" стосовно Януковича буде ще складніша та довша, ніж процес щодо державної зради - адвокат Дикань

"Грузинські снайпери" на Майдані - це міф, переконаний адвокат Небесної сотні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА