15:47 04.12.2017

Агентів НАБУ Сікорську й Титенкова викликано на допит до Генпрокуратури

Агентів НАБУ Сікорську й Титенкова викликано на допит до Генпрокуратури

Генеральна прокуратура України викликала на допит агентів Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Катерину Сікорську і Сергія Титенкова, які фігурують у кримінальному провадженні за фактом провокації хабара співробітниці Державної міграційної служби України.

"До Генеральної прокуратури України запрошені на допит агенти НАБУ Катерина Сікорська та Сергій Титенков. До них поставлять низку запитань, що стосуються недавньої спільної спецоперації ГПУ і СБУ, в якій фігурували вищеназвані особи", - повідомив речник Генпрокуратури України Андрій Лисенко в понеділок.

Він зазначив, що під час допиту буде з'ясовуватися, як були призначені на посади ці агенти, якщо вони не проходили відритий конкурс, що вимагається законом про Антикорупційне бюро України.

"Також є питання про наявність у Сікорської та Титенкова допусків до державної таємниці, оскільки у них були знайдені документи з грифом "таємно". Законність використання детективами спеціальної апаратури, яка не зареєстрована в СБУ, також буде цікавити слідчих", - додав А.Лисенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА