10:07 06.12.2017

Прокуратура показала ще не всі докази у справі Саакашвілі і покаже більше в разі потреби - ГПУ

Прокуратура показала ще не всі докази у справі Саакашвілі і покаже більше в разі потреби - ГПУ

Генеральна прокуратура показала ще не всі докази у справі лідера партії "Рух нових сил", екс-голови Одеської обласної державної адміністрації, колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі і покаже більше в разі потреби, заявив представник Генпрокуратури України Андрій Лисенко в ефірі Громадського радіо у вівторок увечері.

"Ті купюри, які фігурували в цій відеозйомці, переписані ще до того, як їх передавали. Це один з доказів. Є письмові докази тих, хто доставляв ці гроші і передавав. Плюс відеозйомка. Плюс ще є докази, які ще не оприлюднені. Вони у разі необхідності будуть надані суду. І після цього суд прийме рішення щодо винесення вироку тим особам, які намагалися здійснити спробу повалення державної влади в Україні", - наведено слова А.Лисенка в повідомленні на сайті Громадського радіо.

Він наголосив, що М.Саакашвілі не вручали підозри, а лише ознайомили з постановою про затримання.

Також, за словами представника ГПУ, постанову про затримання лідер партії "Рух нових сил" отримував у присутності свого особистого адвоката.

Водночас його адвокат Руслан Чорнолуцький заявив, що адвокатів до М.Саакашвілі не допустили.

"Про інформацію щодо ознайомлення з документом про затримання, це також не є правдою. Тому що, перебуваючи у себе у квартирі, Міхеіл Саакашвілі був без свого офіційного адвоката. Це означає, що адвоката не допустили до процесуальних дій. Там дійсно було кілька активістів. Один з цих активістів мав посвідчення адвоката, мав договір із Міхеілом і намагався увійти в так звані процесуальні дії, але його не допустили, йому не надали можливості ознайомитися з цим документом, зробити зауваження, заперечення тощо", - зазначив адвокат екс-президента Грузії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА