09:44 07.12.2017

Порошенко внесе свій законопроект про Антикорупційний суд, якщо до 11 грудня не побачить "прогресу" з цього питання у ВР

Порошенко внесе свій законопроект про Антикорупційний суд, якщо до 11 грудня не побачить "прогресу" з цього питання у ВР

Президент України Петро Порошенко закликає народних депутатів зняти з порядку денного парламенту внесений раніше проект закону про створення в країні Антикорупційного суду і попереджає, що інакше буде змушений внести до Верховної Ради свій варіант законодавчої ініціативи.

"Прошу народних депутатів зняти з порядку денного старий законопроект "Про антикорупційні суди", як це рекомендувала Венеціанська комісія, й розчистити простір для нового проекту", - написав глава держави у своїй сторінці в соцмережі Фейсбук в четвер вранці.

Він нагадав, що цієї п'ятниці виповнюється вже місяць від того дня, як звернувся до Верховної Ради України з пропозицією щодо прискорення процесу створення Вищого антикорупційного суду.

П.Порошенко зазначив, що це було продиктовано бажанням створити максимально сприятливі умови для ухвалення відповідного закону. Його проект ще на стадії написання маэ бути узгоджений між різними політичними силами.

"Моя пропозиція все ще в силі. Однак якщо на початку наступного тижня я не побачу прогресу, протягом семи-десяти днів самостійно підготую і внесу відповідний законопроект", - заявив П.Порошенко.

Раніше президент наполягав на якнайшвидшій підготовці законопроекту про Антикорупційний суд, щоб до кінця поточного року підписати відповідний закон.

Проект закону про антикорупційні судах (№6011), зареєстрований групою народних депутатів у лютому 2017 року, було внесено парламентом до порядку денного сесії, тому для зняття його з розгляду необхідне голосування в сесійній залі.

Разом з тим, Верховна Рада вже неодноразово намагалася зняти з розгляду цей законопроект, щоб відкрити шлях для реєстрації нової ініціативи з цього питання, однак народні депутати кожного разу не давали необхідну кількість голосів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Нардепи ввели 30 стипендій для інтернів програми стажування в апараті Ради з 2018

Нардепи заднім числом підвищили собі зарплату

ВР прийняла за основу законопроект із нормою про частку товару місцевого виробництва в публічних закупівлях

У ВР обговорили перспективи розмінування на Донбасі з хорватським центром Cromac

НАБУ: Законопроект про право Ради "висловлювати недовіру" главам антикорупційних органів - частина великого плану зі знищення НАБУ і САП

Кількість постраждалих правоохоронців у результаті ранкової сутички в наметовому містечку біля ВР збільшилася до 14 осіб

Грицак і Луценко прибудуть до ВР для звіту в середу о 12:30

У результаті зіткнення в наметовому містечку біля ВР постраждали 11 правоохоронців і 2 цивільних

Добровольці батальйону "Донбас" продовжать захищати наметове містечко біля ВР - Семенченко

Біля ВР обстановка спокійна, на площі Конституції перебуває близько 100 людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА