09:44 07.12.2017

Порошенко внесе свій законопроект про Антикорупційний суд, якщо до 11 грудня не побачить "прогресу" з цього питання у ВР

Порошенко внесе свій законопроект про Антикорупційний суд, якщо до 11 грудня не побачить "прогресу" з цього питання у ВР

Президент України Петро Порошенко закликає народних депутатів зняти з порядку денного парламенту внесений раніше проект закону про створення в країні Антикорупційного суду і попереджає, що інакше буде змушений внести до Верховної Ради свій варіант законодавчої ініціативи.

"Прошу народних депутатів зняти з порядку денного старий законопроект "Про антикорупційні суди", як це рекомендувала Венеціанська комісія, й розчистити простір для нового проекту", - написав глава держави у своїй сторінці в соцмережі Фейсбук в четвер вранці.

Він нагадав, що цієї п'ятниці виповнюється вже місяць від того дня, як звернувся до Верховної Ради України з пропозицією щодо прискорення процесу створення Вищого антикорупційного суду.

П.Порошенко зазначив, що це було продиктовано бажанням створити максимально сприятливі умови для ухвалення відповідного закону. Його проект ще на стадії написання маэ бути узгоджений між різними політичними силами.

"Моя пропозиція все ще в силі. Однак якщо на початку наступного тижня я не побачу прогресу, протягом семи-десяти днів самостійно підготую і внесу відповідний законопроект", - заявив П.Порошенко.

Раніше президент наполягав на якнайшвидшій підготовці законопроекту про Антикорупційний суд, щоб до кінця поточного року підписати відповідний закон.

Проект закону про антикорупційні судах (№6011), зареєстрований групою народних депутатів у лютому 2017 року, було внесено парламентом до порядку денного сесії, тому для зняття його з розгляду необхідне голосування в сесійній залі.

Разом з тим, Верховна Рада вже неодноразово намагалася зняти з розгляду цей законопроект, щоб відкрити шлях для реєстрації нової ініціативи з цього питання, однак народні депутати кожного разу не давали необхідну кількість голосів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Український віце-прем'єр і представник ЄК за якнайшвидше ухвалення закону про Антикорупційний суд

"Оппоблок" вважає політично мотивованим кримінальне переслідування Бакуліна

Генпрокурор направив до Ради подання на затримання нардепа від "Опоблоку" Бакуліна

Кабмін зареєстрував у ВР законопроекти про законодавче закріплення середньострокового бюджетного планування

Кабмін пропонує ВР внести зміни до закону про санкції

Кабмін затвердив звіт про роботу в 2017 і направив до ВР

В Україні в 2018 році відзначать 100-річчя визволення Криму від більшовиків і 400-річчя походу Сагайдачного на Москву

Запуск Антикорупційного суду в Україні в 2018 році стане тестом для української влади - Ситник

Прокуратура порушила справу про перешкоджання нардепом Пономарьовим журналістській діяльності

ВР відхилила законопроект про ратифікацію торговельної угоди між Україною і Таїландом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА