12:04 07.12.2017

Поліція не вдається до "різких дій" із затримання Саакашвілі, щоб уникнути кровопролиття

Поліція не вдається до "різких дій" із затримання Саакашвілі, щоб уникнути кровопролиття

Правоохоронці не роблять "різких дій" із затримання лідера партії "Рух нових сил" Михайла Саакашвілі, який наразі перебуває в наметовому містечку під будівлею Верховної Ради, щоб уникнути кровопролиття, стверджує радник глави МВС, народний депутат з фракції "Народний фронт"Антон Геращенко.

"Саакашвілі перебуває в розшуку. Він оточив себе бойовиками. Поліція не робить різких дій для того, щоб не було кровопролиття, тому що найбільше бажання Саакашвілі, Сакварелідзе та інших - це пролити багато крові для того, щоб говорити, що нас б'ють. Ми не надамо їм таких варіантів", - сказав А.Геращенко журналістам у кулуарах парламенту в четвер.

За його словами, М.Саакашвілі наразі " перебуває в наметовому таборі, він з нього не виходить".

"Він перебуває в розшуку за підозрою у співпраці, отриманні грошей з боку російського олігарха, колишньої людини з оточення Януковича, пана Курченка. Верховній Раді і всій країні були продемонстровані кадри, як найближча людина з оточення Саакашвілі після Сакварелідзе - пан Дангадзе - отримує гроші від представників Курченка. Доказів достатньо. Крім того, пан Саакашвілі організував втечу з-під варти. Це ще один злочин пана Саакашвілі", - зазначив радник глави МВС.

А.Геращенко також стверджує, що М.Саакашвілі вранці в четвер у другій раз прорвався до готелю "Київ", "щоб піти помитися десь у когось в номері, але сьогодні його не пустили, тому захоплення готелю "Київ" у другий раз вже не відбулося".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА