15:46 07.12.2017

Українська сторона відновила електропостачання і транспортне сполучення в Травневому

Українська сторона відновила електропостачання і транспортне сполучення в Травневому

В Українській стороні Спільного центру контролю і координації розведення сил і засобів (СЦКК) інформують про відновлення регулярного транспортного сполучення та електропостачання у н.п.Травневе (Донецька обл.), який нещодавно перейшов із "сірої зони" під контроль України.

"Завдяки чіткій координації зусиль офіцерів групи цивільно-військове співпраці - Збройних сил України та органів місцевого самоврядування з працівниками ДТЕК Донецькобленерго і ДСНС м.Бахмут вдалося поліпшити життя людей у цих населених пунктах. У них тепер є світло і транспортне сполучення", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці прес-центру штабу АТО в соцмережі Facebook.

В інформації зазначається, що фахівці Державної служби надзвичайних ситуацій України завезли в Травневе генератор потужністю 100 кВт.

"Завдяки цьому вже на двох вулицях Травневого відновлено електропостачання. Остаточно, третю і останню вулицю Травневого буде підключено до генеруючих потужностей найближчими днми, якщо не буде збройних провокацій з боку російсько-окупаційних військ", - повідомили в прес-центрі.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА