19:46 12.12.2017

Дві додаткові електрички курсуватимуть за маршрутом Святошин-Клавдієво в години пік

Дві додаткові електрички курсуватимуть за маршрутом Святошин-Клавдієво в години пік

ПАТ "Укрзалізниця" для поліпшення обслуговування пасажирів із 12 грудня запроваджує "човниковий рух" електропоїздів за маршрутом Святошин-Клавдієво.

Як повідомила прес-служба компанії, за цим цьому напрямком у пікові періоди перевезень уранці та ввечері курсуватимуть два додаткові модернізовані електропоїзди.

"Це пілотний проект та дещо новий формат перевезень для нашої держави, який на першому етапі плануємо опрацювати в Києві та області. Найближчим часом скоротимо інтервал між поїздами до 10-15 хвилин за рахунок збільшення кількості поїздів. При цьому всі поїзди будуть модернізовані капітально-відновним ремонтом", - наводить прес-служба слова в. о. голови правління товариства Євгена Кравцова.

Щодня за маршрутом Святошин-Клавдієво-Святошин електропоїзди "човниковим рухом" здійснюватимуть 12 рейсів (по шість уранці та ввечері). Перший потяг вирушатиме зі станції "Немішаєве" о 6:16 і прибуватиме на станцію "Святошин" о 6:47. Наступні рейси вирушатимуть: зі станції "Буча" о 7:14, зі станції "Немішаєве" о 7:36, зі станції "Клавдієво" о 8:37, зі станції "Немішаєве" о 8:56, зі станції "Клавдієво" о 10:06.

У зворотному напрямку електропоїзди здійснять шість рейсів, починаючи з 15:06 і закінчуючи о 19:31.

Поїзди зупинятимуться у Ворзелі, Бучі та Ірпені.

У перспективі перевезення у форматі "човниковий рух" можуть бути впроваджені і в інших регіонах України.

Як повідомлялося, в 2017 році "Укрзалізниця" інвестувала в модернізацію та капітальний ремонт електричок 348,5 млн грн і відновила 13 поїздів.

"Укрзалізниця" має намір у 2018-2020 рр. придбати десять нових швидкісних електропоїздів.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА