15:46 22.12.2017

Конфлікт між Данилюком і Луценком на співпраці з МВФ не позначиться, - Гройсман

Конфлікт між Данилюком і Луценком на співпраці з МВФ не позначиться, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман не вважає, що конфлікт між міністром фінансів України Олександром Данилюком і генеральним прокурором України Юрієм Луценком може вплинути на співпрацю з Міжнародним валютним фондом

"Я не думаю, що взаємовідносини двох посадових осіб можуть впливати на взаємодію великої 45-мільйонної держави з нашими міжнародними партнерами. Я вважаю, що чиновники мають сконцентруватися на виконанні своїх завдань і своїх повноважень. І дуже важливо, щоб ми припинили війну в країні між різними державними інституціями", - сказав В.Гройсман на прес-конференції за підсумками 2017 року в Києві в п'ятницю, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс Україна".

Він зазначив, що, на його думку, цей конфлікт не повинен вплинути на співпрацю України, зокрема з Міжнародним валютним фондом. "Ми перебуваємо в співпраці і програмі МВФ, звичайно, доки Україні потрібна міжнародна фінансова підтримка", - додав прем'єр.

В.Гройсман також наголосив, що всі реформи, які відбуваються в країні, потрібні насамперед Україні.

Як повідомлялося, 21 грудня О.Данилюк звинуватив Генпрокуратуру в затягуванні розслідування справ стосовно дій колишніх керівників і власників ПриватБанку, порушенні та активному просуванні справ проти дійових посадових осіб банку, Мінфіну та НБУ, а також найнятих ними радників. "Я вимагаю відставки генерального прокурора Юрія Луценка", - заявив глава Мінфіну.

О.Данилюк наголосив, що добитися позитивного рішення Лондонського суду щодо замороження активів колишніх власників ПриватБанку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова до ухвалення рішення по суті вдалося "не завдяки підтримці прокуратури - як це мало бути - а незважаючи на всі прямі спроби з боку Генеральної прокуратури завадити цьому процесу".

Коментуючи свої звинувачення, міністр нагадав, що націоналізований ПриватБанк ініціював порушення п’яти кримінальних справ, які нині розслідує Генпрокуратура, зокрема щодо доведення банку до неплатоспроможності, незаконного виведення різними способами коштів із банку, неналежного використання конфіденційної інформації з серверів банку.

"Проте жодну з цих справ на сьогодні не було передано на розгляд до суду, оскільки досудові розслідування в цих провадженнях просуваються вкрай повільно, а в деяких зі справ слідчі дії взагалі не відбуваються", - зазначив О.Данилюк.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА