20:54 08.01.2018

Літак ВПС Швеції провів розвідку біля російського кордону

Літак ВПС Швеції провів розвідку біля російського кордону

Шведський військовий літак в понеділок здійснив черговий розвідувальний політ поблизу Калінінграда, випливає з моніторингових даних західних авіаційних ресурсів.

За їхньою інформацією, шведський літак-розвідник Gulfstream 4 з бортовим номером 102003 і позивним SVF623, що вилетів з авіабази Малмо, яка розташована під містом Лінчепінг, зробив не менше чотирьох прольотів уздовж російського узбережжя на висоті близько 13 тис. метрів.

Згідно з даними західних авіанаглядів, шведські військові літаки регулярно здійснюють польоти поблизу російських берегів. При цьому велика їх частина збігається з розвідувальними операціями військових літаків США та інших країн НАТО біля російських морських кордонів на південному сході Балтійського моря. Крім того, передбачається, що шведські військові літаки також стежать за діями російських військових кораблів в міжнародних водах в центральній і південно-східній частині акваторії Балтики.

Як повідомлялося, стратегічний розвідувальний літак ВПС США RC-135W з бортовим номером 62-4134, який піднімався з авіабази Мілденхолл у Великій Британії, 4 і 5 січня скоїв польоти поблизу сухопутного кордону Калінінградської області, перебуваючи в повітряному просторі Польщі, а також поблизу її узбережжя.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА