12:33 11.01.2018

Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалам "Інтер" та "СТБ"

Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалам "Інтер" та "СТБ"

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України від 11 січня призначила позапланову перевірку телеканалам "Інтер" та "СТБ" за трансляцію передач за участю осіб зі списку санкцій.

На засіданні Нацради в четвер було ухвалено одноголосне рішення провести виїзні позапланові перевірки телеканалів за результатами моніторингів, які зафіксували в ефірі "Інтера" і "СТБ" трансляцію програм за участю осіб, внесених Міністерством культури України в перелік осіб, які загрожують національній безпеці України.

Зокрема, в ефірах телеканалів були зафіксовані програми за участю Олега Табакова (радянський і російський актор і режисер театру і кіно. Народний артист СРСР. Лауреат Державних премій СРСР і РФ) і Валентина Тализіна (радянська і російська актриса театру і кіно, народна артистка РРФСР ).

Регулятор вирішив докладно вивчити питання трансляцій передач, що мають ознаки таких, що не допущені до трансляції на території України, та ухвалить відповідні рішення за результатами позапланових перевірок.

Крім того, Нацрада вирішила призначити позапланову перевірку ТРК "Русское радио Україна" за підсумками моніторингу, який зафіксував в ефірі радіокомпанії недостатні обсяги ведення передач державною мовою.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Провайдера із зони АТО оштрафовано за ретрансляцію телеканалів РФ

Нацрада оголосила попередження телеканалу "112 Україна"

Нацрада з телебачення призначила перевірку NewsOne за популяризацію збройних сил Росії

СБУ викрила антиукраїнського Інтернет-агітатора на Львівщині

СБУ викрила антиукраїнського Інтернет-агітатора на Дніпропетровщині

Нацрада з телерадіомовлення виступає за штрафи або кримінальну відповідальність для українських артистів, які гастролюють у РФ

Нацрада з телерадіомовлення рекомендує ВР зобов'язати телеканали виконувати 75-відсоткову квоту української мови на ТБ з березня-квітня

Нацрада з телерадіомовлення оголосила попередження телеканалам Newsone і "ПравдаТУТ"

Нацрада з телебачення та радіомовлення має намір у 2018 році збільшити обсяги телерадіомовлення на територію Криму

Україна посіла 8-ме місце у світовому рейтингу загальної можливості знайомства через Інтернет для чоловіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА