19:17 12.01.2018

Британці провели тренінг для слідчих і оперативних підрозділів поліції Києва

Британці провели тренінг для слідчих і оперативних підрозділів поліції Києва

Представники Великої Британії в Україні провели навчальний курс для слідчих і оперативних підрозділів київської поліції.

Як повідомляє в п'ятницю відділ комунікації поліції Києва, для українських правоохоронців розробили спеціальну програму з урахуванням специфіки їхньої роботи.

На тренінгу показали особливості проведення слідчих дій на місці злочину. Представники кожного з підрозділів спробували себе у ролі свідків, запам'ятовували та зображали татуювання.

Міжнародний офіцер зв'язку з боротьби зі злочинністю Патрік Торкінгтон розповів про поширені види організованої злочинності у Великій Британії. Він наголосив, що такі тренінги дуже важливі для поліцейських.

"Щоб дізнатись щось корисне і використати це в подальшій діяльності, ми постійно надаємо практичну допомогу Україні. Зокрема в розслідуванні фактів корупції та відмивання грошей на міжнародному рівні ", - розповів він.

У свою чергу начальник відділу міжнародної співпраці головного управління поліції м. Києва Володимир Щерба зазначив, що обмін досвідом є принципово важливим питанням для професійності українських поліцейських.

Після завершення заходу учасникам вручили сертифікати і запропонували залишити відгук про враження від тренінгу, а також висловити ідеї щодо вдосконалення таких заходів в анкетах.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА