08:38 13.01.2018

Влада Києва цього року має намір відремонтувати не менш 300 км доріг

Влада Києва цього року має намір відремонтувати не менш 300 км доріг

Київ не буде знижувати темпів оновлення дорожнього покриття і в цьому році в столиці планують відремонтувати як мінімум 300 км доріг і проїздів, заявив мер міста Віталій Кличко, повідомляє прес-служба міськадміністрації (КМДА).

"Однозначно ми не повинні зменшувати темпів ремонту доріг. Дороги нам дісталися у спадок у жахливому стані, деякі не ремонтувалися по 20-30 років. Нагадаю, в 2016 році ми відремонтували 200 км доріг, а в 2017 році - 300 км. І як мінімум 300 км доріг ми плануємо відремонтувати цього року", - сказав В.Кличко.

Він зазначив, що з такими темпами ремонту вулично-дорожнього покриття, за два-три роки Київ повинен відповідати європейським стандартам якості доріг.

"Ремонт дороги - це не тільки нове асфальтове покриття. Це і нові тротуари, нове освітлення, нові переходи, це комплексний підхід", - сказав міський голова.

Мер також зазначив, що столична влада контролює якість нового дорожнього покриття і ефективність використання підрядником коштів при проведенні ремонтних робіт. Також він нагадав, що підрядники дають гарантію на нові дороги - 5 років.

В.Кличко зазначив, що в цьому році в Києві продовжать оновлювати важливі транспортні магістралі. Так, уже навесні, при сприятливих погодних умовах, будуть продовжені роботи на вулицях Олени Теліги, Сім'ї Кульженків (колишня Петра Дегтяренка), Алма-Атинській зі шляхопроводом через трамвайні колії, Володимирській, Набережному шосе, двох транспортних розв'язках - на перетині просп.Комарова і вул.Вацлава Гавела.

Окрім того, в 2018 році планується капітальний ремонт бульвару Вернадського, проспектів Тичини, Бандери і Палладіна, Дарницької площі, вулиць Академіка Туполєва, Заболотного, Довженко, Федорова, моста Метро через Русанівську протоку та багатьох інших об'єктів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА