07:49 20.01.2018

Facebook надасть користувачам обирати надійні джерела інформації

Facebook надасть користувачам обирати надійні джерела інформації

Facebook дасть можливість користувачам користувачам визначати новинні ресурси, яким вони довіряють, заявив глава компанії Марк Цукерберг на своїй сторінці в соцмережі.

Цукерберг зазначив, що, згідно з новою політикою компанії, власне новини в стрічці будуть займати не 5%, а 4%. Він назвав одним із головних удосконалень "високу якість новин". Цукерберг пообіцяв, що "ми починаємо з наступного тижня з перевірених джерел". "Ми вирішили дати спільноті самій визначати, яким ресурсам можна в цілому довіряти", - написав він.

Глава Facebook пояснив це тим, що в сучасному світі соціальні медіа дозволяють поширювати новини зі швидкістю, недоступною раніше, збільшують поляризацію і дезінформацію. Щоб впоратися з цими проблемами, компанія вирішила створити відчуття "загального грунту". Для цього керівництво вирішило не відбирати новини для споживачів і не наймати експертів з боку, які б перевіряли їх справжність, а надати оцінку достовірності користувачам.

"У рамках наших поточних опитувань якості ми тепер будемо питати людей, чи знайомі вони з джерелом новин, і якщо так, чи довіряють вони цьому джерелу. Ідея полягає в тому, що деяким новинним організаціям довіряють лише їхні читачі або спостерігачі, а інші широко довіряють суспільству, навіть тим, хто не слідує за ними безпосередньо", - написав Цукерберг.

Він запевнив, що це нововведення не змінить кількість новин, а "зрушить баланс в сторону тих, яким довіряє суспільство".

Про плани Цукерберга внести зміни в стрічку соцмережі стало відомо 12 січня. Зокрема, в стрічці, за його словами, стане більше повідомлень від рідних і менше новин і матеріалів від компаній. На тлі цього оголошення акції Facebook впали на 3,9%. Статки Цукерберга, в такий спосіб, зменшилася на $ 2,9 млрд

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА