08:48 20.01.2018

ОРДО не гарантує безпеки на проведення ремонтних робіт "Vodafone України" на окупованій частині Донецької області

ОРДО не гарантує безпеки на проведення ремонтних робіт "Vodafone України" на окупованій частині Донецької області

Затягування ремонтно-відновлювальних робіт пошкодженого обладнання "Vodafone Україна" на території тимчасово окупованих районів Донецької області пов'язано з відсутністю гарантій безпеки з боку бойовиків, повідомили в українській стороні СЦКК.

"Усі заявки компанії "Vodafone Україна" на проведення ремонтно-відновлювальних робіт пошкодженого обладнання в районі населеного пункту Оленівка (Донецька обл.), підтверджені гарантії безпеки штабу АТО і, за сприяння СММ ОБСЄ, передані ОРДО, залишаються без реалізації. Наразі гарантій безпеки проведення робіт з боку ОРДО не надано", - йдеться в повідомленні на сторінці прес-центру штабу АТО в суботу вранці з посиланням на українську сторону СЦКК.

Разом з тим, в спільному центрі відзначили, що 19 січня 2018 фахівцями компанії "Vodafone Україна" за сприяння української сторони СЦКК, штабу АТО і СММ ОБСЄ в Україні завершено ремонтні роботи з відновлення працездатності пошкодженого обладнання мобільного оператора в районі населеного пункту Весела Гора (Луганська обл.). "Це дозволяє в повному обсязі забезпечити послугами мобільного зв'язку всіх абонентів Vodafone, які проживають на окупованій частині Луганської області", сказано в повідомленні.

Окрім того, на думку української сторони СЦКК, ситуація, що склалася, свідчить про незацікавленість керівників ОРДО у відновленні роботи мобільної мережі оператора "Vodafone України" на окупованій частині Донбасу.

Як повідомлялося, "Vodafone-Україна" 19 січня 2018 відзначає затримку в ремонтних роботах з відновлення пошкодженого обладнання на непідконтрольній території через жорстких часових обмежень доступу для ремонтних бригад до місць пошкоджень.

"Нас пускають до місця пошкодження буквально на кілька годин в день, тому ремонтні роботи затягнулися. Двох повноцінних днів у нас не було", - заявила керівник операторського відділу зі зв'язків з громадськістю "Vodafone-Україна" Вікторія Рубан.

Земельні і зварювальні роботи, за словами В.Рубан, проводяться в так званій "сірій" зоні, на лінії розмежування.

Вона підкреслила, що всі сторони розуміють необхідність відновлення зв'язку.

Як повідомлялося, в т.зв. "Міністерстві зв'язку та масових комунікацій" "ЛНР" повідомили, що 11 січня відбулося повне припинення обслуговування абонентів українського оператора зв'язку "Vodafone-Україна" на всій території "ЛНР" в зв'язку з обривом оптоволоконного кабелю в районі сел. Оленівка сусідньої т.зв. "ДНР".

У свою чергу "Vodafone-Україна" заявляла про те, що не зможе відновити зв'язок на території так званої "ЛНР" в разі, якщо кабель обірваний на непідконтрольній Києву території.

15 січня "Vodafone-Україна" попросила про доступ ремонтних бригад на тимчасово непідконтрольні Україні території (НКТ) для проведення робіт з відновлення зв'язку в зоні АТО.

Станом на 16 січня з українського боку були виконані всі процедурні кроки щодо забезпечення початку робіт для відновлення працездатності пошкодженого обладнання мобільного оператора Vodafone-Україна і надані необхідні гарантії безпеки їх проведення, повідомила українська сторона СЦКК.

17 січня за сприяння ОБСЄ вогонь був припинений на два дні і почалися ремонтні роботи. Компанія планувала відновити зв'язок в ОРДЛО 18 січня.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

На період капремонту станції метро "Святошин" організована додаткова зупинка для транспорту

Лутковська сподівається на якнайшвидше звільнення українців, утримуваних в ОРДЛО

Представники ОРДЛО просять на обмін 18 росіян - Медведчук

Передані на територію ОРДЛО особи, щодо яких немає вироку суду, будуть оголошені в розшук

Майже півтори тисячі осіб засудили та піддали примусовій праці у ВТК так звані суди "ЛНР" з 2014 року

Дату чергового звільнення утримуваних в ОРДЛО українців ще не визначено

Бойовики ОРДЛО продовжують блокувати процес відновлення газопостачання в Донецькій області

Бойовики не дозволили працівникам Vodafone відновити мобільний зв'язок в Донецьку

Зброя з Криму переправляється в ОРДЛО через акваторію Азовського моря і територію РФ

Лінію розмежування на Донбасі в 2017 році перетнули 11,5 млн раз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА