12:51 14.02.2018

Сотні воїнів-афганців із перших місяців російської агресії і досі захищають Україну в складі силових структур - Порошенко

Сотні воїнів-афганців із перших місяців російської агресії і досі захищають Україну в складі силових структур - Порошенко

Бойовий досвід воїнів-афганців став у нагоді Збройним силам України і дуже потрібен Україні, заявляє глава Української держави Петро Порошенко.

"Бойовий досвід афганців став надзвичайно цінним для українського війська. Особливо в перші, найважчі місяці війни, захищаючи Україну від російської агресії і до сьогоднішнього дня сотні загартованих у бойових діях ветеранів перебувають на передньому краї боротьби з агресором, виконуючи завдання у складі Збройних сил, національної гвардії, Державної прикордонної служби, СБУ та інших силових структур", - сказав П.Порошенко на урочистих зборах, присвячених вшануванню учасників бойових дій на території інших держав, та у зв’язку з 29-ми роковинами виведення військ із республіки Афганістан в середу в Києві.

Він зазначив, що колишні воїни-афганці також беруть участь в загальнонаціональному волонтерському русі і продовжують залишатися надійними бойовими наставниками для молоді.

П.Порошенко нагадав, що 29 років тому закінчилася радянська окупація Афганістану і зазначив, що ця країна досі відчуває наслідки цього грубого радянського вторгнення.

"Після цього були російська агресія в Придністров'ї проти Молдови, події в Баку, агресія проти Грузії. Зараз - агресія проти України, події в Сирії ... У них - вся агресивна сутність колись радянської, а тепер - російської імперії", - висловив переконання П.Порошенко.

Він нагадав, що "пекло Афганістану" пройшли 160 тисяч українців.

"Майже кожен четвертий серед загиблих (серед лав радянських військ в Афганістані - ІФ) наш земляк. Понад 3300 осіб", - нагадав П.Порошенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА