17:03 08.03.2018

Війська РФ розміщені для раптової війни проти України - ISW

Війська РФ розміщені для раптової війни проти України - ISW

Лідери США і їх європейські союзники не готові до того, що президент РФ Володимир Путін задумав у війні з Україною і країнами Балтії, зазначає американський аналітичний центр Institute for the Study of War в своєму дослідженні "Російська військова виправка: бойовий порядок сухопутних сил".

Як повідомляє українська служба «Голосу Америки», експерти ISW в своєму дослідженні "Russia's Military Posture: Ground Forces Order of Battle" висловили переконання, що російські військові добре підготувалися, щоб без попередження провести звичайну війну в Україні та гібридну війну в країнах Балтії, і це не відповідає тому, чого очікують західні лідери в цих театрах військових дій.

Лідери НАТО все більше попереджають про небезпеку звичайної війни проти країн Балтії, або навіть Західної Європи. Однак російські наземні сили не були розміщені або реорганізовані для проведення військових дій без попередження в цьому регіоні, відзначають аналітики. У країнах Балтії росіяни готові до проведення гібридної військової інтервенції, подібно до того, що вони робили в Україні після Майдану.

За період з 2014 року росіяни розмістили і реорганізували свої сили, щоб підтримати швидке механізоване вторгнення з півночі та сходу України, зазначають аналітики.

Так, Кремль розмістив кілька підрозділів вздовж російсько-українського кордону, але не зробив цього біля країн Балтії. Біля кордону з Україною розташовані три механізовані підрозділи, тоді як в балтійському регіоні розміщено тільки один десантний підрозділ, що не є оптимальним для масштабного механізованого вторгнення.

За 50 миль від кордону України Кремль розмістив сухопутні сили вздовж окремих ліній настання з захищеними тилами, повідомляє "Голос Америки".

Аналітики закликали США і союзників переосмислити ймовірні сценарії дій Росії і переглянути військові і невійськові інструменти, необхідні для захисту союзників НАТО і України від можливої російської агресії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА