15:59 09.03.2018

Рубан активно працював з "Українським вибором" Медведчука з 2013 року

Рубан активно працював з "Українським вибором" Медведчука з 2013 року

Глава Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що підозрюваний у підготовці терактів в Україні керівник Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан із 2013 року активно співпрацював з рухом "Український вибір" Віктора Медведчука.

"Він ще з 2013 року з ними активно працював. Те, що він зараз дистанціюється від цієї історії, - повитирали в соціальних мережах, на сторінках у Facebook згадування, - насправді це ні про що не говорить", - сказав В.Грицак на брифінгу в п'ятницю в Києві.

При цьому глава СБУ додав: "Ми підняли дуже багато цікавої інформації".

У свою чергу керівник апарату глави СБУ Ігор Гуськов, говорячи про зв'язки В.Рубана з "Українським вибором", продемонстрував презентацію, що доводить безпосередню причетність В.Рубана до цієї організації.

"Протягом кількох років Рубан активно співпрацював із громадським рухом "Український вибір". Більше того, був керівником одного з підпроектів "Українського вибору" у рамках проекту "Українська федерація", - розповів він.

За словами І.Гуськова, значною мірою ця інформація поки що "для роздумів", юридична складова досліджується у рамках кримінальних проваджень.

Він також зазначив, що цю інформацію знищено з офіційних ресурсів, але вона залишилася в кеші.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА