16:40 12.03.2018

Нардепа Н.Савченко викликають на допит у СБУ у зв'язку із затриманням Рубана

Нардепа Н.Савченко викликають на допит у СБУ у зв'язку із затриманням Рубана

 Позафракційного народного депутата Надію Савченко у вівторок викликають на допит у Службу безпеки України у зв'язку з розслідуванням в кримінальному провадженні стосовно керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, заявив генпрокурор України Юрій Луценко.

"СБУ направила народному депутатові Надії Савченко виклик на допит на завтра", - сказав Ю.Луценко в понеділок, відповідаючи на запитання журналістів про затримання В.Рубана і запобігання спробам здійснення терактів у центрі Києва.

Він висловив переконання, що у вівторок Н.Савченко має обов'язково прибути в Службу безпеки України, "оскільки кожен народний депутат має бути зразком громадянського обов'язку, і співпрацювати завтра зі слідством було б дуже важливо і для Надії, і для країни".

Генеральний прокурор також зазначив, що в рамках розслідування кримінального провадження стосовно В.Рубана з'явиться "і друге повідомлення в цій справі - далі буде".

"Це дуже серйозна справа, і я нікому не рекомендую сміятися над тими окремими фактами, які були оприлюднені Службою безпеки України. Якщо їх аналізувати в усьому масиві, і ми це зробимо найближчим часом, після відповідних слідчих дій стосовно інших членів цієї терористичної змови", - додав Ю.Луценко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА