17:36 24.02.2011

Марек Сівець: За рік президентства Віктора Януковича українська влада стала більш згуртованою, а державні діячі – більш принциповими

Марек Сівець: За рік президентства Віктора Януковича українська влада стала більш згуртованою, а державні діячі – більш принциповими

Екс-віце-президент Європарламенту, депутат Європарламенту, член Комісії з питань співробітництва ЄС з Україною Марек Сівець під час свого візиту до Києва відповів на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

Запитання: Пане Сівець, Ви перебуваєте в Києві під час першої річниці інавгурації президента України Віктора Януковича. Як Ви оцінюєте ситуацію в нашій країні?

Відповідь: Через рік (перебування В.Януковича при владі – ІФ) я можу сказати, що Україна є більш стабільною та консолідованою, влада є більш згуртованою, а можновладці – більш принциповими. Тож я поважаю те, що було досягнуто в економіці, і підтримую розпочаті реформи.

Запитання: На Вашу думку, наскільки реальними є плани України підписати угоду про зону вільної торгівлі з ЄС до кінця цього року?

Відповідь: Я думаю, що це справді реально – підписати договір про Асоціацію цього року. І, як завжди, коли мова йде про гроші й економіку, це нелегко – вести переговори, але я вважаю, що є добра воля з обох сторін, щоб завершити переговори цього року.

Запитання: А як щодо надання безвізового режиму з країнами ЄС до середини наступного року?

Відповідь:Надання безвізового режиму є проблемою, але я вважаю, що ми почали важливі переговори. Існує дорожня карта. Це дає можливості зробити візовий режим простішим і, врешті-решт, відмовитися від віз взагалі.

Запитання: Раніше Ви казали, що ЄС завжди готовий простягнути руку допомоги Україні, а як тепер?

Відповідь:Є кілька діючих проектів (між ЄС і Україною – ІФ), однак все-таки цього не достатньо. Але я вважаю, що в перспективі ми будемо обговорювати нові проекти у фінансовій сфері. І на даний момент Україна може звернутися за допомогою.

Запитання: Українська опозиція останнім часом дуже активна в Європі. Чи переконують її доводи європейців?

Відповідь: Важко сказати, але моя думка така, що зазвичай ми намагаємося говорити про наші проблеми вдома, а потім йдемо до сусідів. Іноді в мене складається таке враження, що українська опозиція більше говорить за кордоном, ніж у межах власної країни.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Глава СБУ: РФ активно намагається вербувати українських топ-чиновників для впливу на політичні процеси

Директор Украероруху: Кількість польотів у повітряному просторі України за неповний 2017р зросла на 19%

В.Омелян: До керівництва "Укрзалізницею" мають повернутися фахівці-залізничники (I частина)

В. Ковальчук, керівник ДП "НЕК "Укренерго": "Моя команда – головний актив "Укренерго". І вона, безперечно, драйвер реформ в електроенергетиці"

Присутність "Фармака" в Європі буде збільшуватися - виконавчий директор

Віце-прем'єр І.Климпуш-Цинцадзе: "Україна хотіла б перейти у відносинах з ЄС із кредитів на гранти"

Голова "Укрцементу": Білоруський цемент на території України знаходить таку протекцію, яка навіть не снилася українському виробнику

Власник "Укрлендфармінгу" Олег Бахматюк: Я підтримую максимально ліберальну модель запуску ринку землі

Власник "Укрлендфармінгу" Олег Бахматюк: Сподіваюся, що новий керівник НБУ сяде з нами за стіл переговорів

Гендиректор "Борисполя": Ми зробили все можливе від аеропорту "Бориспіль" для появи в Україні авіакомпанії Ryanair

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА