18:34 15.08.2017

Мінфін має намір звільнити від моніторингу оцінки ризиків деяких власників та орендарів землі

Мінфін має намір звільнити від моніторингу оцінки ризиків деяких власників та орендарів землі

Міністерство фінансів України підготувало проект наказу, яким передбачається звільнити від моніторингу оцінки ризиків під час реєстрації податкових накладних платників податків-власників більше ніж 0,01 га землі і деяких орендарів земельних ділянок.

Згідно з оприлюдненим 14 серпня на сайті відомства документом, Мінфін має намір звільнити від моніторингу оцінки ризиків платників податків, що задекларували за 2016 рік до 20 лютого 2017 року власну земельну ділянку площею понад 0,01 га або орендовану земельну ділянку державної або комунальної власності площею понад 1 га.

Крім того, планується вивести з-під дії системи моніторингу платників податків, які задекларували за зазначений період земельну ділянку площею понад 200 га, яка не є ані державною, ані комунальною власністю, і при цьому з 1 січня цього року не було одночасної зміни засновника і директора платника податку.

Відповідні зміни мають удосконалити критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (ПН/РК) в Єдиному реєстрі податкових накладних. Як зазначено на сайті Мінфіну, зауваження і пропозиції до проекту наказу відомство приймає протягом наступних 20 днів.

Як повідомлялося, на початку серпня рішення внести такі зміни ухвалила спільна робоча група, до складу якої увійшли представники Міністерства фінансів і Державної фіскальної служби (ДФС).

Згідно з ухваленими наприкінці 2016 року змінами до Податкового кодексу, з 1 липня 2017 року запрацювала автоматична реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. Проте ДФС отримала право відмовити в реєстрації за низкою критеріїв оцінки ступеня ризиків.

За даними ДФС, середньомісячна кількість припинених податкових накладних скоротилася з 1,2-1,4% у перші тижні роботи системи до 0,4-0,5% у серпні.

У свою чергу платники податків скаржилися на технічні помилки в роботі системи і недосконалість критеріїв блокування. Для поліпшення алгоритмів і критеріїв припинення податкових накладних ДФС і Мінфін створили спільну робочу групу. Пропозиції для вдосконалення системи моніторингу і відгуки про її роботу представники бізнесу можуть залишати у відкритій групі соцмережі Facebook "Система призупинки реєстрації накладних: робоча група".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Подальше залучення інвестицій в Україну можливе за умови проведення земельної реформи та боротьби з корупцією

Держгеокадастр з 3 до 10 листопада виділив учасникам АТО 460 га землі

Спікер і голова фракцій ВР обговорили з президентом групи СБ проведення реформ в Україні та можливість збільшення фінансування - Гопко

Президент має намір внести до парламенту законопроект про Службу фінансової безпеки

Держгеокадастр із 20 до 27 жовтня виділив учасникам АТО 2,3 тис. га землі

Кабмін звільнив в. о. голови Держгеокадастру Цвяха

Кабмін виконав вимогу "Профспілкового наступу" про звільнення голови Держгеокадастру Цвяха

Гройсман пропонує Кабміну звільнити в. о. голови Держгеокадастру Цвяха

Порошенко розкритикував діяльність Держгеокадастру і заявив, що жодних наглядачів з Києва в регіонах не буде

Виконавча служба Мін'юсту забезпечила виплату 265 млн грн заборгованості із зарплати й повернула 21 тис. га землі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА