11:11 10.11.2017

Гройсман звернеться до Генпрокуратури про розслідування ситуації з невиплатою зарплат медикам у Смілі

Гройсман звернеться до Генпрокуратури про розслідування ситуації з невиплатою зарплат медикам у Смілі

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман звернеться до Генпрокуратури щодо перевірки ситуації з невиплатою зарплат працівникам Спеціалізованої медико-санітарної частини №14 у Смілі (Черкаській області).

"Я звернуся до Генпрокуратури щодо проведення розслідування - хто довів до заборгованості із зарплати перед лікарями. Я хочу, щоб місцева влада та всі причетні несли всю відповідальність, зокрема й кримінальну. Тому що не платити зарплату - це злочин", - сказав він під час години запитань до уряду в п'ятницю в парламенті.

При цьому прем'єр розповів про ситуацію, що передувала виникненню заборгованості. "У рамках чинного законодавства спеціалізовані клініки передаються на місцеві бюджети. Уся країна зібрала ці медзаклади і фінансує сьогодні. Але місто Сміла прийняло зовсім інше рішення - не брати їх на свій бюджет. Таким чином, вони втратили статус держустанови і до місцевих установ їх не прийняли. І це питання відповідальності місцевих органів влади", – зазначив глава Кабміну.

В.Гройсман наголосив, що на сьогодні вимушений "втрутитися і підтримати людей, дати відсіч бездіяльності на місцевому рівні".

"Ми нині працюємо над тим, щоб повернути цю лікарню в держвласність і заплатити зарплату людям, яку заборгували не ми. В подальшому цей медзаклад буде передано на бюджет Сміли, я вже дав відповідне розпорядження", - розповів він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА