13:28 14.11.2017

У США вперше схвалили таблетку з мікрочипом

У США вперше схвалили таблетку з мікрочипом

 Адміністрація з контролю за продуктами харчування і медикаментами США (Food and Drug Administration, FDA) вперше в історії видала дозвіл на продаж лікарського засобу, що становить собою таблетку з вбудованим мікрочипом, пише Financial Times.

Чип вбудований у препарат Abilify виробництва японської компанії Otsuka, що застосовується для лікування психозів. Під час ковтання таблетки чип надсилатиме інформацію на мобільний пристрій пацієнта і автоматично пересилатиме її лікарю, тим самим дозволяючи уникнути ситуації, коли пацієнти не дотримуються запропонованого режиму прийому ліків.

Недотримання приписів лікарів є однією з найактуальніших проблем сучасної медицини, особливо при лікуванні хронічних захворювань. З одного боку, це призводить до зниження прибутку фармкомпаній, а з іншого - зумовлює зростання витрат пацієнтів на лікування внаслідок погіршення їхнього стану.

Як повідомив глава північноамериканського підрозділу Otsuka Кабін Натх, інноваційний засіб випускатимуть обмеженими партіями для визначення попиту, при цьому він відмовився розкрити деталі того, наскільки препарат з чипом буде дорожчим від звичайних ліків.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА