15:55 14.11.2017

Греція хоче залучити інвестиції у вирощування марихуани для медичних цілей

Греція хоче залучити інвестиції у вирощування марихуани для медичних цілей

Уряд Греції вважає вирощування марихуани для медичних цілей однимі з видів діяльності, що допоможуть у відновленні економіки після семи років кризи, заявив міністр розвитку сільської місцевості та продовольства країни Евангелос Апостолу в інтерв'ю агентству Bloomberg.

За його словами, виробники медичної марихуани вже проявили інтерес до проектів створення в Греції парників вартістю понад 1,5 млрд євро.

Греція прагне вийти на світовий ринок канабісу для медичних цілей, потенційний обсяг якого уряд країни оцінює в 200 млрд євро у наступні 10 років.

У законопроекті про легалізацію марихуани в Греції для медичних цілей згадується, що один комплекс із 12-15 теплиць може створити близько 400 робочих місць. Рівень безробіття в країні не опускався нижче 20% з листопада 2011 року і залишається одним з найвищих в Євросоюзі.

Уряд Греції направить законопроект до парламенту наприкінці поточного року. Е.Апостолу наголосив, що влада країни не має наміру наслідувати приклад Уругваю і повністю декриміналізувати вирощування, купівлю-продаж і використання марихуани в будь-яких цілях.

Зараз ємність світового ринку медичної марихуани становить менше $8 млрд на рік, пише Forbes з посиланням на дані аналітичної фірми Brightfield Group. До 2021 року очікується зростання до $31,4 млрд. Наразі 90% продажу припадає на США, проте через чотири роки їхня частка може скоротитися до менш ніж 60%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА