17:16 10.01.2018

Київський онкоцентр отримав за рахунок міськбюджету медобладнання на 80 млн грн

Київський онкоцентр отримав за рахунок міськбюджету медобладнання на 80 млн грн

Київський міський клінічний онкологічний центр (КМКОЦ) у грудні 2017 року отримав медичне обладнання на 80 млн грн, закуплене коштами міського бюджету.

Як повідомляє клініка, онкоцентр отримав комп'ютерний томограф КТ Discovery 590 RT виробництва General Electric із системою розробки програм для променевої терапії.

Крім того, медобладнання онкоцентру поповниться двома УЗД-апаратами та лапароскопічною стійкою для відділення малоінвазивної хірургії, що відкрилося в листопаді, а також операційні столи та інше обладнання для операційного блоку.

Востаннє Київський онкоцентр отримував медобладнання у 2007 році, коли на базі Київського онкоцентру відкривався Центр ядерної медицини.

Крім того, у 2017 році розпочалася реконструкція приміщень Київського онкоцентру, яка триватиме у 2018 році.

Київський міський клінічний онкологічний центр (КМКОЦ, Онкоцентр) створено в 1947 році. До складу КМКОЦ входить перший в Україні Центр ядерної медицини, основними завданнями якого є проведення ранньої діагностики онкологічних захворювань з упровадженням ПЕТ-технологій і лікування сучасними методами променевої терапії.

У складі онкоцентру 25 клініко-діагностичних відділень. В онкоцентрі щороку отримують кваліфіковану медичну допомогу близько 30 тис. пацієнтів, виконується понад 7 тис. хірургічних операцій, близько 4 тис. пацієнтів отримують хіміотерапію і більше ніж 4 тис. - променеву терапію.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА