11:37 06.02.2018

МОЗ України збільшило кількість безоплатних препаратів за програмою реімбурсації

МОЗ України збільшило кількість безоплатних препаратів за програмою реімбурсації

Міністерство охорони здоров'я України збільшило кількість ліків за програмою реімбурсації, вартість яких підлягає відшкодуванню державою в повному обсязі, до 47 препаратів, повідомила прес-служба відомства.

Відповідні зміни до реєстру лікарських засобів за програмою "Доступні ліки" затверджені наказом від №177 від 5 лютого 2018 року.

"Завдяки новому механізму ціноутворення (додаткові п'ять днів для фармкомпаній для зниження своїх цінових пропозицій) список безоплатних препаратів вдалося додатково розширити на 13 найменувань. У новому переліку вже міститься 47 препаратів, що на 100% відшкодовуватимуться за державний рахунок", - зазначає МОЗ.

Нині реєстр містить 239 препаратів 48 виробників, 18 із них - українські фармкомпанії.

Як повідомлялося, 22 січня 2018 року МОЗ оприлюднило оновлений реєстр лікарських засобів за програмою реімбурсації "Про затвердження Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 22 січня 2018 року".

За двома новими міжнародними непатентованими назвами (МНН) було включено 14 торговельних найменувань: 11 - за лозартаном для серцево-судинних захворювань, три - за глібенкламідом для лікування цукрового діабету ІІ типу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА