21:00 15.02.2018

Ректор НМУ ім. Богомольця поклала відповідальність за своєчасне проведення іспитів на МОЗ

Ректор НМУ ім. Богомольця поклала відповідальність за своєчасне проведення іспитів на МОЗ

Київ. 15 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Своєчасне проведення іспитів "Крок 1. Стоматологія" в Національному медичному університеті (НМУ) ім. О.Богомольця залежить від Центру тестування при Міністерстві охорони здоров'я, заявила ректор Катерина Амосова в четвер увечері, відкидаючи висунені днем раніше звинувачення центру на адресу вишу.

"Щоб іспити відбулися вчасно, НМУ запропонував Центру тестування, що має виключні повноваження з надання послуг із проведення ліцензійних інтегрованих іспитів, надати їх у рамках передбачених законодавством позатендерних процедур для конкретного іспиту, вартість якого не передбачає проведення торгів", - пояснила позицію НМУ К.Амосова в переданому агентству релізі.

За її словами, суми, зазначеної в договорі, цілком достатньо для здійснення закупівлі послуги в повному обсязі та у відповідні терміни.

Вона повідомила, що університет уже запропонував свій проект договору про закупівлю послуг із проведення іспитів, який нині перебуває на розгляді в Центрі тестування при МОЗ, і рішення щодо здійснення цієї закупівлі наразі залишається за центром.

К.Амосова зазначила, що раніше НМУ оголосив на 14 лютого тендер на закупівлю послуг із проведення ліцензійних інтегрованих іспитів, проте його було скасовано через надходження лише однієї пропозиції від приватного підприємства, тоді як Центр тестування його проігнорував.

"Надалі ми будемо в робочому порядку врегульовувати питання про подальшу співпрацю з Центром тестування", - сказала ректор.

Раніше в четвер Центр заявив, що спроба закупівлі послуг із проведення іспиту, призначеного на 20 лютого, на відкритих торгах через ProZorro зриває терміни цих іспитів, оскільки укладення такого договору має здійснюватися за переговорною процедурою. Центр стверджує, що в середині січня і на початку лютого двічі звертався до адміністрації НМУ з листом про необхідність розпочати таку процедуру закупівлі, проте позиція університету залишалася колишньою.

Як повідомлялося, подібний конфлікт між Центром тестування і адміністрацією НМУ ім. Богомольця вже виникав у 2017 році.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рахункова палата констатує відсутність ефективного контролю над застосуванням 7% ставки ПДВ на імпортні ліки і медвироби

Нова програма протидії захворюванню на туберкульоз може бути затверджена урядом у квітні

Єдиний диспетчерський центр екстреної медичної допомоги розпочав роботу в Одеській області

МОЗ України розробило порядок функціонування системи eHealth

Визначено переможця конкурсу на посаду гендиректора українського держпідприємства "Електронне здоров'я"

ВР пропонують закріпити за Міністерством охорони здоров'я перевірку текстів реклами ліків

Медзаклади для успішної автономізації мають об'єктивно підрахувати свій бюджет з урахуванням усіх витрат

Захворюваність на туберкульоз в Україні в 2017 р. знизилася на 5%

Гройсман просить Супрун зустрітися з фракціями ВР для відповіді на свої запитання

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні пішла на спад

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА