16:14 21.02.2014

"Правий сектор" розцінює заяву Януковича як чергове "окозамилювання"

У русі "Правий сектор" не довіряють заяві президента України Віктора Януковича й заявляють, що продовжать боротьбу з нинішньою владою

"Ця заява не містить у собі чітких зобов'язань щодо відставки псевдо-президента, щодо розпуску Верховної Ради, котра своєю бездіяльністю призвела до ескалації конфлікту, щодо покарання керівників силових відомств та виконавців злочинних наказів, внаслідок яких було вбито близько сотні українських громадян (зокрема, термінового арешту В. Захарченка, командирів “Беркуту” та убивць-снайперів, а також відсторонення від обов'язків О. Якименка, В. Пшонки та П. Лєбєдєва з подальшим розслідуванням їхньої діяльності), щодо заборони діяльності Партії регіонів та КПУ, щодо гарантій безпеки усіх учасників революційних дій", - ідеться в заяві лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша, оприлюдненій на офіційній сторінці в соцмережі "Вконтакте" у п'ятницю.

У зв'язку з цим в русі схильні бачити в заяві В.Януковича "чергове окозамилювання".

"Національна революція триває. І закінчиться вона повним усуненням режиму внутрішньої окупації і здобуттям української національної держави з системою всеохопного національного народовладдя", - ідеться в заяві Д.Яроша.

Як повідомлялося, у п'ятницю президент України Віктор Янукович заявив, що для врегулювання ситуації в країні він ініціює повернення до Конституції 2004 року, а також оголошує про дострокові президентські вибори.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА