18:08 15.09.2014

Активісти і журналісти заявляють, що балотуються до ВР, щоб втілити у життя реформи і свої ініціативи

2 хв читати
Активісти і журналісти заявляють, що балотуються до ВР, щоб втілити у життя реформи і свої ініціативи

Громадські активісти та журналісти наголошують, що йдуть на парламентські вибори у складі різних політичних партій для того, щоб змінити й оновити Верховну Раду і за час парламентської діяльності реалізовувати ті реформи та ініціативи, за які вони боролися раніше.

"Це наша спроба оновити парламент. У нас є ідея створити міжфракційно-парламентське об'єднання для реалізації наших ініціатив", - сказала на прес-конференції в понеділок у Києві кандидат від партії "Блоку Петра Порошенко", активіст руху "Чесно" Світлана Заліщук.

За її словами, у разі проходження до парламенту громадські активісти мають намір впроваджувати напрацювання "Реанімаційного пакета реформ", боротися за ухвалення закону "Про вибори на основі відкритих списків", за прозоре фінансування політичних партій.

Кандидат у депутати від "Блоку Петра Порошенко", журналіст Мустафа Найєм, зазначив, що він та його соратники могли б чекати ще 5 років і продовжувати критикувати владу, але прийняли рішення взяти на себе відповідальність і "спробувати щось змінити".

М.Найєм розповів, що нові обличчя, які йдуть у парламент, зібралися близько місяця тому, обговорювали ідею йти на вибори однією командою, але потім було ухвалено рішення ініціювати переговори з різними політичними силами. "Хочу наголосити, що це ми пішли в політику, а не вони взяли нас, як це хтось підносить", - додав він.

"З деякими з тих, з ким ми йдемо в одному списку, звичайно, йти соромно. І ми в майбутньому хотіли створити список, в який би самі просилися старі депутати, але ми їх не взяли", - наголосив М.Найєм.

Кандидат від "Блоку Петра Порошенко", журналіст Сергій Лещенко наголосив, що в парламенті хотів би боротися з корупцією, просувати закон "про лобізм" та ініціативи, спрямовані на обмеження впливу олігархів на українську політику.

Кандидат у депутати від партії "Народний фронт", медіаексперт Вікторія Сюмар вважає, що похід громадських активістів у парламент є "другим етапом Майдану". Вона зазначила, що ці люди могли б створити свою партію, "Партію Майдану", але без достатньої кількості фінансових коштів і медіаресурсів вони б не потрапили до парламенту і не змогли б реалізовувати свої ідеї.

Кандидат у депутати від партії "Громадянська позиція", представник "Демократичного альянсу" Наталія Соколенко, у свою чергу заявила, що всі громадські активісти відкрито продемонструють свої декларації про доходи. Вона також заявила, що має намір боротися за те, щоб українські медіа мали прозору структуру власності і вона була відома суспільству.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Польща є прикладом для України в реформі місцевого самоврядування - Верещук

Байден із невеликою перевагою випереджає Трампа за результатами опитування

Зеленський заявив про наявність суттєвого обсягу коштів на поточний рік для всіх регіонів країни в межах програми "Зроблено в Україні"

Трамп заявив, що йому на руку участь племінника Кеннеді в передвиборчих перегонах

Кулеба: Візит глави МЗС України до Індії - перший за останні сім років, мета - зміцнення українсько-індійських відносин

"УДАР Віталія Кличка" у Київраді вимагає від центральної влади повернути прибережну смугу озера Міністерка громаді Києва

Опозиція вимагає забезпечити повноцінну роботу парламенту - заява "Євросолідарності".

Кулеба повідомив, що отримує "роздратовані коментарі" з Берліна після відповідей про постачання Україні Taurus

Кулеба поговорив телефоном з міністром закордонних справ Кот-д'Івуару

Кулеба провів розмову з Боррелем, закликав до якнайшвидшого постачання Україні додаткових систем Patriot та інших ППО, здатних збивати балістику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА