10:19 20.11.2015

Порошенко: Є чіткий сигнал, що координація дій у Сирії зовсім не означає пом'якшення позицій щодо Мінських угод

Порошенко: Є чіткий сигнал, що координація дій у Сирії зовсім не означає пом'якшення позицій щодо Мінських угод

Світ має об'єднатися у боротьбі з тероризмом, заявив президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту в Італію на зустрічі з представниками італійських політологічних кіл.

"Міцна й ефективна єдність може нас захистити від тероризму. Слабка єдність означатиме, що тероризм переможе", - сказав він, додавши, що після терористичних атак Європа має стати сильнішою.

Як повідомляє офіційний сайт президента, на уточнювальне запитання, чи позначиться на Україні залучення РФ до боротьби з тероризмом у Сирії, глава держави висловив переконання, що поки що до цієї боротьби ніяк не долучають РФ, оскільки та підтримує режим Асада в протистоянні з опозицією. І ефект можливий тільки якщо РФ змінить тактику й основні зусилля спрямує на боротьбу з ІД.

"Ми зараз маємо чіткий сигнал багатьох лідерів зустрічі "Великої двадцятки" в Анталії - координація дій у Сирії зовсім не означає пом'якшення позицій щодо Мінських угод. Росія має виконати Мінськ повністю. Інакше - санкції будуть продовжені або будуть застосовані нові санкції, якщо ситуація погіршиться", - заявив президент.

"Мій основний месидж сьогодні: єднаймося. Сподіваюся на глобальну солідарність із Україною. Будьмо єдиними в нашій глобальній боротьбі з тероризмом", - резюмував П.Порошенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

США готові боротися і поодинці, щоб притягнути до відповідальності винних у хіматаках в Сирії

Ган на зустрічі з Порошенком підтвердив готовність і надалі підтримувати Україну на шляху реформ, які наближують її до ЄС

Мітчелл запевнив Порошенка в готовності США посилити ціну для Москви за продовження агресії проти України

Резолюція Третього комітету Генасамблеї ООН - потужний сигнал РФ щодо міжнародної єдності в питанні деокупації Криму

Правопросвітницький проект "Я маю право!" реалізовуватиметься в Україні в 2018 році - указ

Порошенко привітав Пахора з перемогою на виборах президента Словенії і погодив позиції перед самітом "Східного партнерства"

Порошенко підписав закон про виведення з категорії держслужбовців голів місцевих адміністрацій і їхніх заступників

Порошенко і Дуда домовилися про засідання Консультаційного комітету президентів України та Польщі на наступному тижні в Кракові

Судді оновленого Верховного суду склали присягу

Порошенко закликає ВР до розробки законопроекту про Антикорупційний суд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА