13:39 07.12.2015

Компроміс щодо нового податкового кодексу буде знайдено під час Нацради реформ за участю президента - Кононенко

Компроміс щодо нового податкового кодексу буде знайдено під час Нацради реформ за участю президента - Кононенко

Найближчого вівторка Національна рада реформ за участю президента України знайде компроміс і до Верховної Ради буде внесено спільний законопроект про зміни до Податкового кодексу, на основі якого ще в грудні цього року буде ухвалено бюджет на 2016 рік, переконаний перший заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенко" Ігор Кононенко.

"Я переконаний, що ми приймемо і зміни до Податкового кодексу, і бюджету на 2016 рік ще цього місяця", - зазначив І.Кононенко, повідомляє в неділю прес-служба політсили.

Він також повідомив, що на сьогодні в парламенті зареєстровано законопроект про зміни до Податкового кодексу авторства понад ста народних депутатів.

"Це так званий законопроект Ніни Южаніної - глави податкового комітету. Є також законопроект, який представлений на сайті Міністерства фінансів, і на основі всього цього ми маємо ухвалити бюджет наступного року", - сказав І.Кононенко.

Він також наголосив, що депутатський законопроект є ліберальним і створює підстави для розвитку вітчизняного бізнесу.

"Я є прихильником ліберальної реформи, що закладена в законопроекті Ніни Южаніної. Наведу приклад: коли летить літак і відбувається розгерметизація, випадають кисневі маски - скрізь в інструкціях написано, що дорослий передусім має надягти маску собі, а потім дитині. Сьогодні ми в таких умовах, коли таку кисневу маску ми повинні дати бізнесу, щоб він отримав умови для роботи, збільшив робочі місця, почав прозоро платити податки, а потім за рахунок цих податків збільшуватимуться надходження в казну", - сказав нардепутат.

Проте, за словами І.Кононенко, існує чітка позиція МВФ, де зафіксовано, що максимальний дефіцит бюджету може становити 3,7%. "Не враховувати позицію МВФ ми не можемо", - сказав він.

"Тому на цьому полі зараз точаться дискусії, у вівторок наступного тижня запланована Національна рада реформ за участю президента України, і я переконаний, що буде знайдений компроміс і загальний законопроект буде внесений до парламенту, на його основі буде розраховано бюджет і ще в грудні цього року бюджет на 2016 рік буде прийнято", - зазначив народний депутат.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українське посольство закликало німецьку владу відреагувати на візит депутата Бундестагу в Крим

Путін набирає на виборах 73,9% голосів

Порошенко обговорив з віце-прем'єром Кувейту регіональну безпеку і попросив сприяння в отриманні статусу спостерігача у ОІС

Порошенко і прем'єр Кувейту домовилися провести засідання міжурядової комісії в Києві упродовж року

Порошенко звернувся до голови Нацасамблеї Кувейта стати на захист кримських татар

Учасники акції за розрив дипвідносин з РФ закидали під'їзди до російського консульства в Києві яйцями і зеленкою

Порошенко домовився з еміром Кувейту про можливість отримання українцями кувейтських віз в аеропорту

Міжнародні партнери України не визнають вибори президента РФ в окупованому Криму

Кувейт підтримує ініціативу України щодо місії миротворців на Донбасі

Париж не визнає підсумки голосування з виборів президента РФ в Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА