09:47 14.04.2016

У комітеті ВР з охорони здоров'я назвали своїх трьох кандидатів на посаду глави МОЗ

У комітеті ВР з охорони здоров'я назвали своїх трьох кандидатів на посаду глави МОЗ

Голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Олег Мусій заявляє, що з усіх кандидатур на посаду міністра охорони здоров'я наразі розглядаються лише заступники міністра Віктор Шафранський та Роман Ілик, а також директор Інституту серця Борис Тодуров, при цьому він надає перевагу іншим кандидатам - главам департаментів охорони здоров'я Вінницької, Дніпропетровської і Полтавської областей.

"З усіх запропонованих кандидатур залишилося кілька: зокрема заступник міністра Шафранський, заступник міністра Ілик і директор Інституту серця Тодоров", - повідомив журналістам у середу голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я, народний депутат Олег Мусій.

За його словами, зобов'язання з реформування системи охорони здоров'я взяв на себе комітет з питань охорони здоров'я Верховної Ради. "Я вважаю, що зараз би оптимальним варіантом було призначити міністра, який відповідатиме за поточний стан справ. А реформи ми будемо робити з комітетом самі, відповідні закони вже готові, нам міністр для цього не потрібен",

"Я вважаю, що парламент несе зобов'язання щодо впровадження реформ через зміни до законодавства", – сказав О. Мусій.

Відповідаючи на запитання про те, кого він може порекомендувати на посаду міністрів, парламентарій зазначив, що, на його думку, найбільш вдалою кандидатурою було б призначення главою відомства нинішнього глави департаменту охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації Ігоря Ващенюка. "Я вважаю, що це досвідчена кандидатура, у якого 10 років досвіду керівництва департаментом охорони здоров'я області, він є наймолодшим керівником департаменту, у нього західна освіта, знаю його по роботі в міністерстві – це був один з найкращих фахівців обласного рівня", - сказав О. Мусій.

Другою кандидатурою він назвав керівника департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігоря Македонського, а третьою кандидатурою - директора департаменту охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації Віктора Лисака. "Усі ці люди не втручатимуться в реформування, а займатимуться порятунком поточної ситуації, тому що вона катастрофічна і критична", – додав О. Мусій.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Геращенко сподівається, що до кінця січня 2018 року Верховна Рада прийме законопроекти про Антикорупційний і Військовий суди

ВР затвердила закон про запобігання та протидію домашньому насильству

ВР ввела податкові обмеження на часте ввезення товарів через кордон та їх пересилання

ВР подвоїла низку ставок щодо зборів, які стягуються в пунктах пропуску через держкордон

Нардепи вперше за кілька років затвердили кошторис Ради на 2018 рік з загальним показником в 1,73 млрд грн

Рада прийняла держбюджет-2018 - "за" 273 нардепа

Рада внесла правки до Податкового кодексу - передостанній закон з бюджетного пакету-2018

Нардеп Заружко, обрана за списком Радикальної партії, склала присягу

Комітет Ради розглянув законопроект Герасимова-Бурбака та надав свій висновок

Рада схвалила скасування норм про скорочення кількості прокурорів з 2018 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА