18:40 17.11.2016

ВР схвалила договірну процедуру закупівлі товарів і послуг для організації "Євробачення-2017"

Верховна Рада внесла зміни до прикінцевих і перехідних положень розділу 9 закону "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення в Україні в 2017 році пісенного конкурсу "Євробачення".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідний законопроект №5319 на засіданні в четвер у цілому підтримали 229 народних депутатів.

Закон передбачає, що до 14 травня 2017 року закупівля товарів, робіт і послуг, необхідних для підготовки і проведення в Україні "Євробачення-2017, згідно із затвердженим Кабінетом Міністрів переліком, може здійснюватися за договірною процедурою. При цьому замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури в термін не раніше, ніж через п’ять днів із дня оприлюднення на сайті уповноваженого органу повідомлення про намір укласти такий договір.

Заступник голови фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар, закликаючи парламентарів підтримати цей закон, зазначила, що такі закупівлі проводитимуться поза тендером, але прозорим шляхом, через систему ProZorro.

Закон набуває чинності з дня, що йде за днем публікації.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА