14:18 18.01.2017

Чубаров просить Порошенка скликати Конституційну комісію щодо статусу Криму

Народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка", лідер кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав президента України Петра Порошенка терміново скликати Конституційну комісію та зайнятися статусом Криму.

"Вчорашнє публічне висловлювання нашої колеги, народного депутата Надії Савченко, про те, що, мовляв, заради повернення Донбасу треба відмовитись від Криму, є не лише вкрай неприйнятним, але глибоко образливим, цинічним і зрадницьким відношенням до всіх громадян України та кримськотатарського народу, що залишаються заручниками РФ", - наводить слова Р.Чубарова прес-служба партії "Блок Петра Порошенка" в середу.

За його словами, він отримав велику кількість дзвінків із Криму, в яких люди "вимагають пояснень та чіткої позиції держави" в цьому питанні. "Я говорив по телефону з Надією і сподіваюсь, що вона уточнить позицію. Жодних поступок агресорові", - сказав Р.Чубаров.

"Закликаю президента України терміново скликати Конституційну комісію і зайнятися статусом Криму, майбутнім нашого півострова щодо його повернення та контролю. Заради збереження України і подальшого розвитку - жодної поступки українських земель", - сказав Р.Чубаров.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА