17:30 20.03.2017

Посол Японії в Україні передав Вінницькому військовому шпиталю сучасне діагностичне обладнання

Посол Японії в Україні передав Вінницькому військовому шпиталю сучасне діагностичне обладнання

У Вінниці у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону посол Японії в Україні Шигеки Сумі передав військовому шпиталю сучасне діагностичне обладнання - комп'ютерний томограф Toshibа та ендоскопічний діагностичний комплекс Olympus.

Як повідомляє в понеділок прес-служба Міноборони України, на початок 2016 р. посольство Японії в Україні спільно з Міністерством оборони України та Офісом проектної підтримки ООН (UNOPS) визначили потребу у більш ефективних діагностичних процедурах у лікувальних закладах Києва, Одеси, Харкова, Львова та Вінниці.

Між Україною і Японією вже була угода, в рамках якої надавалося обладнання українським лікарням. "Але після цього нам стало зрозуміло, що військово-лікувальні заклади Міністерства оборони України також потребують сучасної діагностичної апаратури. Тому уряд Японії надав обладнання для шпиталів Києва, Вінниці і Харкова", зазначив посол Японії в Україні.

Під час передання діагностичного обладнання Ш. Сумі зазначив, що пріоритетом допомоги його країни для України є забезпечення медичним обладнанням, але це лише один із багатьох аспектів взаємин між Японією та Україною.

У свою чергу заступник міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук, який брав участь в урочистій церемонії передання діагностичного обладнання, подякував послу, уряду Японії і японському народові за ту підтримку, яку вони надають ЗС України.

"Символічно, що передання обладнання здійснюється урядом Японії, який одним із перших надав допомогу народові України після Чорнобильської катастрофи і надає підтримку зараз, коли тривають бойові дії на сході України. У Міністерстві оборони України опрацьовано план медичного забезпечення на 2016-2020 роки і ми висловлюємо слова подяки уряду Японії за дипломатичну, технічну підтримку цієї програми. Зараз цей сучасний томограф надасть можливість більш якісно надавати допомогу пораненим військовослужбовцям, а також жителям міста, які звертаються по допомогу до ВМКЦ Центрального регіону", - зазначив О. Шевчук.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Кремлі немає єдності в питанні майбутнього окупованих територій Донбасу

Україна розраховує отримати частину макрофінансової допомоги від ЄС

ЄС може відмовити Україні в наданні EUR600 млн фіндопомоги через неефективну перевірку е-декларацій

Кабмін затвердив план святкування 100-річчя першого кримськотатарського курултаю з урочистим засіданням ВР 6 грудня

Ветування Угорщиною засідання комісії Україна-НАТО не матиме негативних наслідків - І.Луценко

Майже 60% опитаних громадян України не підтримують проведення масових протестних акцій

Вступ України до ЄС підтримує більше ніж половина українців, вступ до НАТО - понад 43%

У разі дострокових виборів до ВР "Народний фронт" можуть замінити "Громадянська позиція" та "За життя"

Порошенко підписав закон про судову реформу

Порошенко очолюює рейтинг кандидатів на президентських виборах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА