12:47 20.04.2017

Порошенко переконаний, що США ніколи не визнають анексії Криму

Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу Sky News заявив, що переконаний в тому, що США ніколи не визнають незаконної анексії Криму, повідомляє прес-служба глави української держави.

"Ніколи не мав сумнівів, що жоден американський президент, зокрема Дональд Трамп, ніколи не визнає незаконної анексії Криму", - зазначив П.Порошенко.

Він нагадав про Будапештський меморандум, за яким США, Велика Британія, Франція і РФ гарантували територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України.

Президент зазначив, що протягом тривалого часу обидві американські партії - демократи і республіканці - підтримували Україну. "Немає сумнівів, що статус глобального лідера, який має США, неможливо підтримувати без чіткої позиції щодо України", - зазначив П.Порошенко.

Глава української держави нагадав, що мав кілька телефонних розмов з президентом Дональдом Трампом, зустріч з віце-президентом Майком Пенсом, ефективні розмови з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном. "Маємо чітку позицію: нічого про Україну без України. Це був мій меседж на Мюнхенській конференції, і нас підтримали наші партнери", - розповів П.Порошенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА