18:55 21.04.2017

Глави МЗС України та Грузії закликали міжнародне співтовариство посилити підтримку територіальної цілісності обох країн, зважаючи на агресію РФ

Під час зустрічі глави МЗС України Павла Клімкіна з грузинським колегою Михайлом Джанелідзе в Тбілісі співрозмовники обговорили розвиток стратегічно важливих українсько-грузинських відносин і подальший їх всебічний розвиток у політичній, військовій, економічній, гуманітарній, правовій та інших сферах співробітництва.

"П.Клімкін і М.Джанелідзе підтвердили ключове значення забезпечення всіма засобами незалежності, державного суверенітету і територіальної цілісності України і Грузії в рамках міжнародно визнаних кордонів. Міністри рішуче засудили агресію РФ проти України та Грузії, закликали міжнародне співтовариство посилити солідарну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і Грузії", - повідомляє в п'ятницю прес-служба МЗС України.

Сторони обговорили питання європейської і євроатлантичної інтеграції України і Грузії та їх відносини з ЄС і НАТО.

Також глави зовнішньополітичних відомств підтвердили зацікавленість обох країн у подальшому розвитку торговельно-економічного співробітництва та участі в реалізації масштабних міжнародних транспортних і енергетичних проектів на шляху Європа-Кавказ-Азія, зокрема розвитку "Нового Шовкового шляху".

"П.Клімкін висловив щиру подяку за надання Грузії гуманітарної допомоги психологічної реабілітації поранених в АТО українських військовослужбовців та оздоровлення дітей, постраждалих від бойових дій. Міністр запросив М.Джанелідзе відвідати Україну з офіційним візитом", - йдеться в повідомленні.

За результатами переговорів міністри підписали Спільну заяву, Робочий план консультацій між МЗС двох держав і провели спільну прес-конференцію.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА