18:55 21.04.2017

Глави МЗС України та Грузії закликали міжнародне співтовариство посилити підтримку територіальної цілісності обох країн, зважаючи на агресію РФ

Глави МЗС України та Грузії закликали міжнародне співтовариство посилити підтримку територіальної цілісності обох країн, зважаючи на агресію РФ

Під час зустрічі глави МЗС України Павла Клімкіна з грузинським колегою Михайлом Джанелідзе в Тбілісі співрозмовники обговорили розвиток стратегічно важливих українсько-грузинських відносин і подальший їх всебічний розвиток у політичній, військовій, економічній, гуманітарній, правовій та інших сферах співробітництва.

"П.Клімкін і М.Джанелідзе підтвердили ключове значення забезпечення всіма засобами незалежності, державного суверенітету і територіальної цілісності України і Грузії в рамках міжнародно визнаних кордонів. Міністри рішуче засудили агресію РФ проти України та Грузії, закликали міжнародне співтовариство посилити солідарну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і Грузії", - повідомляє в п'ятницю прес-служба МЗС України.

Сторони обговорили питання європейської і євроатлантичної інтеграції України і Грузії та їх відносини з ЄС і НАТО.

Також глави зовнішньополітичних відомств підтвердили зацікавленість обох країн у подальшому розвитку торговельно-економічного співробітництва та участі в реалізації масштабних міжнародних транспортних і енергетичних проектів на шляху Європа-Кавказ-Азія, зокрема розвитку "Нового Шовкового шляху".

"П.Клімкін висловив щиру подяку за надання Грузії гуманітарної допомоги психологічної реабілітації поранених в АТО українських військовослужбовців та оздоровлення дітей, постраждалих від бойових дій. Міністр запросив М.Джанелідзе відвідати Україну з офіційним візитом", - йдеться в повідомленні.

За результатами переговорів міністри підписали Спільну заяву, Робочий план консультацій між МЗС двох держав і провели спільну прес-конференцію.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Посол Великої Британії відзначає необхідність злагодженості роботи в Україні антикорупційних і правоохоронних органів

США очікують від України справедливого процесу над Саакашвілі - посол у Грузії

Саакашвілі є політв'язнем в Україні, вважає екс-мер Тбілісі Угулава

Україна в Брюсселі взяла зобов'язання не скорочувати освітні права нацменшин

У Великій Британії заявляють про загрози для антикорупційних розслідувань в Україні

Блокування Угорщиною євроінтеграції України опротестували 11 країн-членів НАТО

Грузинська партія Саакашвілі планує у зв'язку з його затриманням у Києві провести акцію протесту в центрі Тбілісі

У НАТО хочуть бачити більше дій Росії щодо України "в правильному напрямі"

Тема України критично важлива для відновлення відносин Росії і США

Вступ України в НАТО - це членство в "клубі" єдиних цивілізаційних цінностей, високих демократичних стандартів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА